FiberX Simplex Glasvezel Kabel

110 meter, LC-LC


€ 216,59 incl. btw

€ 179,00 excl. btw

216.59 EUR
Levertijd 1 tot 3 werkdagen

FiberX Simplex Glasvezel Kabel

De FiberX Simplex Glasvezelkabel heeft aan de uiteinden een LC-connector en is handig voor professionele audiovisuele toepassingen. De 110 meter lange kabel is geschikt voor ‘detachable’ (FX-D) en ‘pigtail’ (FX-P) HDMI, DisplayPort en DVI glasvezel extenders met LC-aansluiting.

Lees meer

Eigenschappen FiberX FX-LC-110


Simplex glasvezelkabel, 110 meter
Met twee LC-connectoren
Geschikt voor multi-mode glasvezel
Diameter: 2,8mm
Mantel: LSZH
Maximale bandbreedte: 18 Gbps

Vraag het onze expert!
Max Sneep
Tel: 030 669 1222
Chat Direct
Altijd GRATIS verzending
Binnen de Benelux
Veilig betalen
Via iDeal, creditcard en op rekening
Tevredenheidsgarantie
30 dagen niet goed, geld terug

Specificaties

Artikelnummer: FX-LC-110

Merk: PureLink

Lees meer



Alternatieven

FiberX Simplex Glasvezel Kabel

FiberX Simplex Glasvezel Kabel

90 meter, LC-LC



Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 187,55 incl. btw
€ 155,00 excl. btw
FiberX Simplex Glasvezel Kabel

FiberX Simplex Glasvezel Kabel

80 meter, LC-LC



Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 175,45 incl. btw
€ 145,00 excl. btw
FiberX Simplex Glasvezel Kabel

FiberX Simplex Glasvezel Kabel

70 meter, LC-LC



Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 156,09 incl. btw
€ 129,00 excl. btw

Reviews

Schrijf hier als eerste uw ervaring over het product!


Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie