• Geselecteerde
    producten
  • Annuleer Vergelijk

Advies? Bel: 030 669 1222
3 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1
MikroTik SFP+ module 10G image

MikroTik SFP+ module 10G

MM 300m 850nm Dual LC Duplex

  • Multimode
  • LC-connector
  • ​​Golflengte: 850nm

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

49,00 excl. btw
59,29 incl. btw
59.29 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
MikroTik SFP module 1.25G image

MikroTik SFP module 1.25G

MM 550m 850nm Dual LC Duplex

  • Multimode
  • LC-connector
  • ​Golflengte: 850nm

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

19,00 excl. btw
22,99 incl. btw
22.99 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
MikroTik SFP+ module 10G image

MikroTik SFP+ module 10G

SM 10km 1310nm Dual LC Duplex

  • Singlemode
  • LC-connector
  • ​Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

119,00 excl. btw
143,99 incl. btw
143.99 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
3 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1

Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie