• Geselecteerde
    producten
  • Annuleer Vergelijk

Advies? Bel: 030 669 1222
50 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2
Basisinstallatie Access Point image

Basisinstallatie Access Point

Voor één access point

  • Professionele installatie op locatie
  • Telefonische pre-inspectie
  • Beknopte demonstratie en instructie

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

99,00 excl. btw
119,79 incl. btw
119.79 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP+ Module Open Platform image

SFP+ Module Open Platform

Geschikt voor Ubiquiti, Zyxel, Mikrotik, D-Link, Synology

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

119,00 excl. btw
143,99 incl. btw
143.99 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor HP image

SFP Module voor HP

Equivalent: HP H3C (JD119B)

  • Multimode, singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

69,00 excl. btw
83,49 incl. btw
83.49 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor Cisco image

SFP Module voor Cisco

Equivalent: Cisco MGBLH1

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

89,00 excl. btw
107,69 incl. btw
107.69 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor Cisco image

SFP Module voor Cisco

Equivalent: Cisco GLC-SX-MMD

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

89,00 excl. btw
107,69 incl. btw
107.69 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP module voor Zyxel image

SFP module voor Zyxel

Equivalent: Zyxel SFP-LX-D

  • Multimode, singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

57,02 excl. btw
69,00 incl. btw
69.00 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor HP image

SFP Module voor HP

Equivalent: HP X121 SR (J4858C/J4858D)

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

55,00 excl. btw
66,55 incl. btw
66.55 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor Cisco image

SFP Module voor Cisco

Equivalent: Cisco GLC-SX-MMD

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

69,00 excl. btw
83,49 incl. btw
83.49 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP+ Module voor Cisco image

SFP+ Module voor Cisco

Equivalent: Cisco SFP-10G-LR-S

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: ​1310 nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

139,00 excl. btw
168,19 incl. btw
168.19 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor Cisco image

SFP Module voor Cisco

Equivalent: Cisco SFP-GE-S

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

55,00 excl. btw
66,55 incl. btw
66.55 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor Cisco image

SFP Module voor Cisco

Equivalent: Cisco SFP-GE-L

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

55,00 excl. btw
66,55 incl. btw
66.55 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP+ Module voor Cisco image

SFP+ Module voor Cisco

Equivalent: Cisco SFP-10G-SR

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

99,00 excl. btw
119,79 incl. btw
119.79 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor HP image

SFP Module voor HP

Equivalent: HP J4859C

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

39,00 excl. btw
47,19 incl. btw
47.19 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP+ Module voor TP-Link image

SFP+ Module voor TP-Link

Equivalent: TP-Link TXM431-SR

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

49,00 excl. btw
59,29 incl. btw
59.29 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP+ Module voor Linksys image

SFP+ Module voor Linksys

Equivalent: Linksys LACXGSR

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

147,93 excl. btw
179,00 incl. btw
179.00 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
19'' rackmount plate 400mm image

19'' rackmount plate 400mm

 

  • Draagkracht: max. 25 kg
  • Gelakt plaatstaal
  • Afmetingen: 482,6mm x 400mm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

47,00 excl. btw
56,87 incl. btw
56.87 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Glasvezel Wandbox WFR-00033-02 image

Glasvezel Wandbox WFR-00033-02

12x LC Unloaded

  • Voor afmonteren van glasvezelkabels
  • Robuuste kunststof behuizing
  • 12x duplex multimode connectoren

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

28,96 excl. btw
35,04 incl. btw
35.04 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Glasvezel Wandbox WFR-00035-02 image

Glasvezel Wandbox WFR-00035-02

12x duplex LC single mode

  • Voor afmonteren van glasvezelkabels
  • Robuuste kunststof behuizing
  • 12x duplex single mode connectoren

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

39,00 excl. btw
47,19 incl. btw
47.19 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Glasvezel Wandbox WFR-00034-02 image

Glasvezel Wandbox WFR-00034-02

12x duplex LC multimode

  • Voor afmonteren van glasvezelkabels
  • Robuuste kunststof behuizing
  • 12x lege LC connectoren

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

32,82 excl. btw
39,71 incl. btw
39.71 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
US CONEC 9393 Fiber Cleaner image

US CONEC 9393 Fiber Cleaner

Glasvezel Reinigingspen

  • 525 reinigingen
  • Reinigt LC en MU connectoren
  • Reinigt connectoren in adapters en kabels

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

92,60 excl. btw
112,05 incl. btw
112.05 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
US CONEC 7104 Fiber Cleaner image

US CONEC 7104 Fiber Cleaner

Glasvezel Reinigingspen

  • 600 reinigingen
  • Reinigt MTP en MPO connectoren
  • Reinigt connectoren in adapters en kabels

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

139,49 excl. btw
168,78 incl. btw
168.78 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
US CONEC 13964 Fiber Cleaner image

US CONEC 13964 Fiber Cleaner

Glasvezel Reinigingspen

  • 525 reinigingen
  • Reinigt SC, ST, FC en E2000 connectoren
  • Reinigt connectoren in adapters en kabels

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

85,07 excl. btw
102,93 incl. btw
102.93 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
US CONEC 9392 Fiber Cleaner image

US CONEC 9392 Fiber Cleaner

Glasvezel Reinigingspen

  • 525 reinigingen
  • Reinigt SC, ST, FC en E2000 connectoren
  • Reinigt connectoren in adapters en kabels

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

92,60 excl. btw
112,05 incl. btw
112.05 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
ACT Fiber Optic Microscoop image

ACT Fiber Optic Microscoop

 

  • Microscoop voor glasvezel
  • Voor SC. ST, FC en LC, MU connectoren
  • Gevoed door 3 AAA-batterijen

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

287,85 excl. btw
348,30 incl. btw
348.30 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
OEM Reel Cleaner image

OEM Reel Cleaner

 

  • 400 reinigingen
  • Bevat geen alcohol
  • Rolt automatisch door na gebruik 

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

130,49 excl. btw
157,89 incl. btw
157.89 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor Netgear image

SFP Module voor Netgear

Equivalent: Netgear AGM732F

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

39,00 excl. btw
47,19 incl. btw
47.19 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor Netgear image

SFP Module voor Netgear

Equivalent: Netgear AGM731F

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

39,00 excl. btw
47,19 incl. btw
47.19 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor HP image

SFP Module voor HP

Equivalent: HP Procurve J4858C

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

55,00 excl. btw
66,55 incl. btw
66.55 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP+ Module voor Netgear image

SFP+ Module voor Netgear

Equivalent: Netgear AXM761

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

49,00 excl. btw
59,29 incl. btw
59.29 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP+ Module voor Netgear image

SFP+ Module voor Netgear

Equivalent: Netgear AXM762

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

89,00 excl. btw
107,69 incl. btw
107.69 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Extension Buis van staal - 75cm image

Extension Buis van staal - 75cm

Bad gegalvaniseerd (Hot dripped)

  • Staal, met zeshoekig uiteinde
  • ​Hoogte: 750mm
  • Diameter buis: 42x1,5mm

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

25,00 excl. btw
30,25 incl. btw
30.25 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Universele Micro USB-lader image

Universele Micro USB-lader

5 volt 1 ampère

  • Micro USB (male) aansluiting
  • Output: 5 volt 1 ampère
  • Geschikt voor 3G/4G MiFi producten

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

11,16 excl. btw
13,50 incl. btw
13.50 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Wifizone outdoor sticker image

Wifizone outdoor sticker

tbv hotspots (20x20cm, wit glans)

  • Kleur achtergrond: transparant
  • Materiaal: vinyl
  • Formaat: 200x200mm

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

4,96 excl. btw
6,00 incl. btw
6.00 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
L-vormige muurbeugel basic image

L-vormige muurbeugel basic

Aluminium (25cm)

  • Voor access points of antennes
  • Diameter buis: 50mm
  • Bevestigingsplaat 20x16cm

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

24,37 excl. btw
29,49 incl. btw
29.49 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
50 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2

Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie