• Geselecteerde
    producten
  • Annuleer Vergelijk

Advies? Bel: 030 669 1222
152 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2 3 4
AVM FRITZ! Powerline 1220E image

AVM FRITZ! Powerline 1220E

Starter Kit

  • 1200 Mbps LAN
  • 2x Gigabit LAN aansluiting
  • Geïntegreerd stopcontact

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 113,03 incl. btw
€ 93,41 excl. btw
113.03 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Devolo dLAN pro 1200+ PoE image

Devolo dLAN pro 1200+ PoE

Starterkit (2x LAN)

  • Internet via het stopcontact
  • Snelheden tot 1200 Mbps
  • 1 Gigabit Ethernet aansluiting

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 228,69 incl. btw
€ 189,00 excl. btw
228.69 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Devolo dLAN pro 1200+ PoE image

Devolo dLAN pro 1200+ PoE

Uitbreidingsunit (1x LAN)

  • Internet via het stopcontact
  • Snelheden tot 1200 Mbps
  • 1 Gigabit Ethernet aansluiting

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 119,79 incl. btw
€ 99,00 excl. btw
119.79 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Systeemplafond Montageclips (5-pack) image

Systeemplafond Montageclips (5-pack)

voor o.a. Zyxel NAP102 en NAP203

  • Voordeelpack van 5 montageclips
  • Eenvoudige montage in 3 stappen
  • Geschikt tot aan de WAC6303D-S

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 42,35 incl. btw
€ 35,00 excl. btw
42.35 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti UniFi Cloud Key Gen2 image

Ubiquiti UniFi Cloud Key Gen2

Rackmount Kit

  • Rackmount voor Cloud Key Gen2 (Plus)
  • Uitsparing voor display
  • RJ45 Ethernetaansluiting

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 119,79 incl. btw
€ 99,00 excl. btw
119.79 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti POE-48-24W-G 5-pack image

Ubiquiti POE-48-24W-G 5-pack

Passieve Gigabit 48V 0,5A PoE injectors

  • 10/100/1000 Passieve 48V PoE injectoren
  • Vermogen: 24W (48v 0,5A)
  • Geschikt voor o.a. UAP-AC-Pro

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 72,60 incl. btw
€ 60,00 excl. btw
72.60 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
APC Smart-UPS 2200VA 8x C13, 1x C19 image

APC Smart-UPS 2200VA 8x C13, 1x C19

noodstroomvoeding, USB, SmartConnect

  • 8x C13 en 1x C19-aansluiting
  • Overbruggingstijd max. 144 minuten
  • Vermogen 1980 Watt/2200 VA

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 1.015,78 incl. btw
€ 839,48 excl. btw
1015.78 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
EZWiFi Antenne Magneet image

EZWiFi Antenne Magneet

M5 draad, 16mm met rubber

  • Montagebeugel voor bevestiging op metaal
  • M5 schroefdraad, rubberen bescherming
  • Voor de EZWiFi 8di Antenne

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 15,00 incl. btw
€ 12,40 excl. btw
15.00 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
EZWiFi Paalmontage Beugel image

EZWiFi Paalmontage Beugel

Voor een mast van 17mm - 35mm

  • Montagebeugel voor paalbevestiging
  • Met M5 schroefdraad
  • Voor de EZWiFi 8di Antenne

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 25,00 incl. btw
€ 20,66 excl. btw
25.00 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
APC PZ42I-GR PDU image

APC PZ42I-GR PDU

10A, 230V, 4x Stopcontact, C14 stekker

  • Basic PDU met 4x Schuko
  • 10A, max. 2300 Watt vermogen
  • Geschikt voor muurmontage

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 23,92 incl. btw
€ 19,77 excl. btw
23.92 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Devolo Magic 2 WiFi 2400 image

Devolo Magic 2 WiFi 2400

Uitbreidingsunit (1x WiFi)

  • Mesh WiFi via het stopcontact
  • ​Powerline snelheid tot 2400 Mbps
  • Geïntegreerd stopcontact

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 119,79 incl. btw
€ 99,00 excl. btw
119.79 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Devolo Magic 2 WiFi 2400 image

Devolo Magic 2 WiFi 2400

Starterkit (1x LAN, 1x WiFi)

  • Mesh WiFi via het stopcontact
  • ​Powerline snelheid tot 2400 Mbps
  • Geïntegreerd stopcontact

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 187,55 incl. btw
€ 155,00 excl. btw
187.55 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ewent EW1200 USB Lader image

Ewent EW1200 USB Lader

 

  • USB smartphone lader
  • Input voltage: 100-240V
  • Compatibel met alle USB-kabels

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 12,10 incl. btw
€ 10,00 excl. btw
12.10 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Cisco Meraki Go Licentie image

Cisco Meraki Go Licentie

5 jaar, voor Meraki Go Access Points

  • Beheer via Meraki Go
  • Geschikt voor Meraki Go Access points
  • Licentie voor 1 access point, 5 jaar geldig

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 125,84 incl. btw
€ 104,00 excl. btw
125.84 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Cisco Meraki Go Licentie image

Cisco Meraki Go Licentie

3 jaar, voor Meraki Go Access Points

  • Beheer via Meraki Go
  • Geschikt voor Meraki Go Access points
  • Licentie voor 1 access point, 3 jaar geldig

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 89,54 incl. btw
€ 74,00 excl. btw
89.54 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Cisco Meraki Go Licentie image

Cisco Meraki Go Licentie

1 jaar, voor Meraki Go Access Points

  • Beheer via Meraki Go
  • Geschikt voor Meraki Go Access points
  • Licentie voor 1 access point, 1 jaar geldig

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 41,14 incl. btw
€ 34,00 excl. btw
41.14 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Sweex CH-005WH USB-C Lader image

Sweex CH-005WH USB-C Lader

5 volt 3 ampère

  • USB-C male aansluiting
  • 1 meter kabel
  • Uitgaande stroom: 3A, 5V DC

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 20,57 incl. btw
€ 17,00 excl. btw
20.57 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
EnGenius EPA2410GP image

EnGenius EPA2410GP

Passieve PoE injector 24V/1A 24W

  • 10/100/1000 Passieve 24V PoE injector
  • Vermogen: 24 Watt
  • Geschikt voor muurmontage

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 66,55 incl. btw
€ 55,00 excl. btw
66.55 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti U-POE-af Gigabit PoE injector image

Ubiquiti U-POE-af Gigabit PoE injector

802.3af compatible (max. 24W)

  • 10/100/1000 Gigabit 802.3af PoE-injector
  • Vermogen: 24W (802.3af)
  • Universele Gigabit 802.3af injector

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 18,15 incl. btw
€ 15,00 excl. btw
18.15 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
APC AP9876 Power Cord image

APC AP9876 Power Cord

Standaard , C19 - IEC 309

  • APC elektriciteitskabel
  • Maximale stroomsterkte: 16 ampère
  • Lengte: 2,50 meter

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 79,69 incl. btw
€ 65,86 excl. btw
79.69 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti AmpliFi Muurbeugel image

Ubiquiti AmpliFi Muurbeugel

 

  • Geschikt voor de AmpliFi HD Router
  • Wit gepoederd coat metaal
  • Met opening voor resetknop

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 30,25 incl. btw
€ 25,00 excl. btw
30.25 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Devolo Multiroom WiFi Kit 550+  image

Devolo Multiroom WiFi Kit 550+

Starter Kit

  • WiFi-snelheid: 300 Mbps
  • Geïntegreerd stopcontact
  • 1 Fast Ethernet aansluiting

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 199,65 incl. btw
€ 165,00 excl. btw
199.65 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti SFP Transceiver Module image

Ubiquiti SFP Transceiver Module

SFP naar RJ45

  • Ethernetkabel aansluiten op SFP-poort
  • Gegevenssnelheid: 10/100/1000 Mbps
  • Kabelafstand: 100 m

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 22,99 incl. btw
€ 19,00 excl. btw
22.99 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti UF-SM-1G-S SFP Modules image

Ubiquiti UF-SM-1G-S SFP Modules

Singlemode 1G SFP 1x LC (20-pack)

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310/1510nm

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 168,19 incl. btw
€ 139,00 excl. btw
168.19 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
APC AP7920B Switched Rack PDU image

APC AP7920B Switched Rack PDU

ZeroU/1U, 10A, (8x) C13, C14 stekker

  • Switched, metered PDU
  • 10A, max. 2300 Watt vermogen
  • ZeroU en 1U montage

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 645,27 incl. btw
€ 533,28 excl. btw
645.27 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor Linksys/Cisco image

SFP Module voor Linksys/Cisco

Equivalent: Linksys/Cisco MGBSX1

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 66,55 incl. btw
€ 55,00 excl. btw
66.55 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Zyxel Outdoor Behuizing image

Zyxel Outdoor Behuizing

voor Indoor Access Point (paalmontage)

  • Outdoor behuizing voor indoor AP
  • IPX5-gecertificeerd (weerbestendig)
  • Voor wand- en paalmontage

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 129,00 incl. btw
€ 111,08 incl. btw
€ 91,80 excl. btw
111.08 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Zyxel Outdoor Behuizing image

Zyxel Outdoor Behuizing

voor Indoor Access Point (wandmontage)

  • Outdoor behuizing voor indoor AP
  • IPX5-gecertificeerd (weerbestendig)
  • Voor wandmontage

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 59,00 incl. btw
€ 49,00 incl. btw
€ 40,50 excl. btw
49.00 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Zyxel Nebula Basisconfiguratie image

Zyxel Nebula Basisconfiguratie

Voor één Zyxel NWA of NAP access point

  • Deskundige configuratieservice
  • Instellen WiFi-netwerk en WiFi-beveiliging
  • Voor één Zyxel NWA of NAP access point

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 25,00 incl. btw
€ 20,66 excl. btw
25.00 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-POE150S - 3 pack image

TP-Link TL-POE150S - 3 pack

802.3af 15,4w

  • 10/100/1000 Gigabit 802.3af PoE-injectoren
  • Vermogen: 15,4W (802.3af)
  • Universele Gigabit 802.3af injectoren

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 72,24 incl. btw
€ 59,70 excl. btw
72.24 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Patch Paneel Cat5 24-poorts image

Patch Paneel Cat5 24-poorts

19" rackmountable, metaal, 1U

  • 24 poorten geschikt voor CAT 5e kabels
  • 19" rackmountable 1U van metaal
  • LSA strip voor montage van kabels

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 39,00 incl. btw
€ 32,23 excl. btw
39.00 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti outdoor PoE converter image

Ubiquiti outdoor PoE converter

802.3af, gigabit

  • 802.3af naar 24V converter
  • Met Gigabit-poort
  • Voor UniFi UAP-AC-Lite en UAP-AC-LR

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 30,25 incl. btw
€ 25,00 excl. btw
30.25 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
APC Stekkerdoos 5x Stopcontact image

APC Stekkerdoos 5x Stopcontact

Overspanningsbeveiliger + 2x USB

  • Overspanningsbeveiliging tot 26.000A
  • Max. belasting van 10A / 2300W 
  • 5x Schuko, 2x USB

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 35,09 incl. btw
€ 29,00 excl. btw
35.09 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
WiBOX Extra Large Outdoor Case image

WiBOX Extra Large Outdoor Case

inclusief Mounting Kit

  • Robuuste outdoor beschermbox
  • Stof- en waterdicht (IP67)
  • 29.2 x 48.6 x 10.6 cm

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 118,00 incl. btw
€ 97,52 excl. btw
118.00 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
WiBOX Medium Outdoor Case image

WiBOX Medium Outdoor Case

inclusief Mounting Kit

  • Robuuste outdoor beschermbox
  • Stof- en waterdicht (IP67)
  • Afmetingen: 27.2 x 27.6 x 9.6 cm

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 109,00 incl. btw
€ 90,08 excl. btw
109.00 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
APC Overspanningsbeveiliger image

APC Overspanningsbeveiliger

3680W, 1x stopcontact

  • Overspanningsbeveiliging tot 26.000A
  • ​Max. belasting van 16A / 3680W 
  • Met EMI/RFI ruisfilter

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 19,46 incl. btw
€ 16,08 excl. btw
19.46 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti Nanobeam Window Mount image

Ubiquiti Nanobeam Window Mount

voor Nanobeam 19dBi access points

  • Raambeugel voor Ubiquiti NanoBeam 19dBi
  • Bevestiging met zuignap
  • Geen gereedschap nodig

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 18,15 incl. btw
€ 15,00 excl. btw
18.15 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti UF-SM-10G SFP+ Module  image

Ubiquiti UF-SM-10G SFP+ Module

Singlemode 10G SFP+ 2x LC (2-pack)

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 102,85 incl. btw
€ 85,00 excl. btw
102.85 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
152 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2 3 4

Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie