• Geselecteerde
    producten
  • Annuleer Vergelijk

Advies? Bel: 030 669 1222
2244 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2 3 4 5
TP-Link EAP225 v3 5-pack image

TP-Link EAP225 v3 5-pack

 

  • Doorvoersnelheid: 450 + 867 Mbps
  • 1 x Gigabit LAN met PoE (incl. PoE injector)
  • Tot 100mW/20dBm zendvermogen

Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 377,62
€ 332,75 incl. btw
€ 275,00  excl. btw 332.75 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Linksys LGS326MP 24-poorts  image

Linksys LGS326MP 24-poorts

Smart Gigabit Switch PoE+

  • 24x Gigabit LAN met PoE+
  • 2x combopoorten
  • PoE-budget: 384 Watt

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 410,19 incl. btw
€ 339,00  excl. btw 410.19 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Linksys LGS308MP 8-poorts  image

Linksys LGS308MP 8-poorts

Smart Gigabit Switch PoE+

  • 8x Gigabit LAN met PoE+
  • PoE-budget: 130 Watt
  • Smart Switch

Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 199,00 incl. btw
€ 164,46  excl. btw 199 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti EdgeSwitch 10XP image

Ubiquiti EdgeSwitch 10XP

8x LAN PoE Switch + 2x SFP

  • 8x Gigabit LAN-poort met PoE
  • 2x Gigabit SFP-poort
  • PoE-budget: 120W

Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 139,15 incl. btw
€ 115,00  excl. btw 139.15 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Zyxel Nebula Security Pack image

Zyxel Nebula Security Pack

voor 1 NSG200 (4 jaar)

  • Licentie voor Zyxel Nebula Security Pack
  • Van toepassing op 1 Nebula NSG200
  • Geldig voor 4 additionele jaren

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 2.176,79 incl. btw
€ 1.799,00  excl. btw 2176.79 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Zyxel Nebula Security Pack image

Zyxel Nebula Security Pack

voor 1 NSG200 (2 jaar)

  • Licentie voor Zyxel Nebula Security Pack
  • Van toepassing op 1 Nebula NSG200
  • Geldig voor 2 additionele jaren

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 1.087,79 incl. btw
€ 899,00  excl. btw 1087.79 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Zyxel Nebula Security Pack image

Zyxel Nebula Security Pack

voor 1 NSG200 (1 jaar)

  • Licentie voor Zyxel Nebula Security Pack
  • Van toepassing op 1 Nebula NSG200
  • Geldig voor 1 additioneel jaar

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 555,39 incl. btw
€ 459,00  excl. btw 555.39 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Zyxel Nebula Security Pack image

Zyxel Nebula Security Pack

voor 1 NSG50 (4 jaar)

  • Licentie voor Zyxel Nebula Security Pack
  • Van toepassing op 1 Nebula NSG50
  • Geldig voor 4 additionele jaren

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 458,59 incl. btw
€ 379,00  excl. btw 458.59 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Zyxel Nebula Security Pack image

Zyxel Nebula Security Pack

voor 1 NSG50 (2 jaar)

  • Licentie voor Zyxel Nebula Security Pack
  • Van toepassing op 1 Nebula NSG50
  • Geldig voor 2 additionele jaren

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 192,39 incl. btw
€ 159,00  excl. btw 192.39 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Zyxel Nebula Security Pack image

Zyxel Nebula Security Pack

voor 1 NSG50 (1 jaar)

  • Licentie voor Zyxel Nebula Security Pack
  • Van toepassing op 1 Nebula NSG50
  • Geldig voor 1 additioneel jaar

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 95,59 incl. btw
€ 79,00  excl. btw 95.59 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Zyxel Nebula Security Pack image

Zyxel Nebula Security Pack

voor 1 NSG100 (4 jaar)

  • Licentie voor Zyxel Nebula Security Pack
  • Van toepassing op 1 Nebula NSG100
  • Geldig voor 4 additionele jaren

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 1.281,39 incl. btw
€ 1.059,00  excl. btw 1281.39 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Zyxel Nebula Security Pack image

Zyxel Nebula Security Pack

voor 1 NSG100 (1 jaar)

  • Licentie voor Zyxel Nebula Security Pack
  • Van toepassing op 1 Nebula NSG100
  • Geldig voor 1 additioneel jaar

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 325,49 incl. btw
€ 269,00  excl. btw 325.49 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link EAP245 V3 5-pack image

TP-Link EAP245 V3 5-pack

MU-MIMO 3x3 11ac Wave 2 Access Points

  • WiFi snelheid 450 Mbps + 1300 Mbps
  • 2 x Gigabit LAN met PoE+ (incl. injector)
  • Tot 200mW zendvermogen

Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 459,80 incl. btw
€ 380,00  excl. btw 459.8 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link EAP245 V3 4-pack image

TP-Link EAP245 V3 4-pack

MU-MIMO 3x3 11ac Wave 2 Access Points

  • WiFi snelheid 450 Mbps + 1300 Mbps
  • 2 x Gigabit LAN met PoE+ (incl. injector)
  • Tot 200mW zendvermogen

Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 396,00 incl. btw
€ 327,27  excl. btw 396 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link EAP245 V3 3-pack image

TP-Link EAP245 V3 3-pack

MU-MIMO 3x3 11ac Wave 2 Access Points

  • WiFi snelheid 450 Mbps + 1300 Mbps
  • 2 x Gigabit LAN met PoE+ (incl. injector)
  • Tot 200mW zendvermogen

Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 286,77 incl. btw
€ 237,00  excl. btw 286.77 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link EAP245 V3 2-pack image

TP-Link EAP245 V3 2-pack

MU-MIMO 3x3 11ac Wave 2 Access Points

  • WiFi snelheid 450 Mbps + 1300 Mbps
  • 2 x Gigabit LAN met PoE+ (incl. injector)
  • Tot 200mW zendvermogen

Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 193,60 incl. btw
€ 160,00  excl. btw 193.6 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti UniFi In-Wall HD image

Ubiquiti UniFi In-Wall HD

Wireless-AC Wave 2 access point

  • Access point voor montage in muur
  • Doorvoersnelheid: 300 + 1733 Mbps
  • 5 Gigabit Ethernetpoorten

Bel voor levertijd

€ 223,85 incl. btw
€ 185,00  excl. btw 223.85 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti LiteBeam AC Gen2  image

Ubiquiti LiteBeam AC Gen2

Point to Point set (23dBi)

  • Zendvermogen: 24dBm (250mW)
  • 2x2 MIMO
  • Gain: 23dBi

Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 133,10 incl. btw
€ 110,00  excl. btw 133.1 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
APC Smart-UPS 750VA 4x C13 image

APC Smart-UPS 750VA 4x C13

noodstroomvoeding, 2U, RM, USB, SmartConnect

  • 4 C13 aansluitingen
  • Overbruggingstijd max. 139.5 minuten
  • Vermogen 500 Watt/750 VA

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 494,89 incl. btw
€ 409,00  excl. btw 494.89 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
APC Smart-UPS 750VA 6x C13 image

APC Smart-UPS 750VA 6x C13

noodstroomvoeding, USB, SmartConnect

  • 6 C13 aansluitingen
  • Overbruggingstijd max. 103.2 minuten
  • Vermogen 500 Watt/750 VA

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 337,59 incl. btw
€ 279,00  excl. btw 337.59 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Cisco SG550X-48MP 48 Poorts image

Cisco SG550X-48MP 48 Poorts

Managed stackable Layer 3 Switch

  • 48x Gigabit LAN met PoE+
  • 2x 10 Gigabit combo, 2x SFP+
  • PoE budget: 740 Watt

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 3.181,09 incl. btw
€ 2.629,00  excl. btw 3181.09 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Cisco SG550X-48 48-poorts image

Cisco SG550X-48 48-poorts

Managed Stackable Layer 3 switch

  • 48x Gigabit LAN
  • 2x 10 Gigabit combo, 2x SFP+
  • Stackable switch

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 2.175,58 incl. btw
€ 1.798,00  excl. btw 2175.58 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Cisco RV345 VPN Router image

Cisco RV345 VPN Router

 

  • 2x Gigabit WAN, 16x Gigabit LAN
  • Load balancing & failover
  • SSL VPN & IPsec VPN

Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 289,19 incl. btw
€ 239,00  excl. btw 289.19 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Cisco SG250-50HP 48-poorts image

Cisco SG250-50HP 48-poorts

PoE+ Gigabit switch + 2x Gigabit Combo

  • 48x Gigabit LAN met PoE+
  • 2x Gigabit combo
  • PoE budget: 192 Watt

Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 627,99 incl. btw
€ 519,00  excl. btw 627.99 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Cisco SG250-08HP 8-poorts image

Cisco SG250-08HP 8-poorts

PoE+ Gigabit Switch

  • 8x Gigabit LAN met PoE+
  • ​PoE budget: 45 Watt
  • ​Managed switch

Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 156,09 incl. btw
€ 129,00  excl. btw 156.09 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Cisco SG250-08 8-poorts image

Cisco SG250-08 8-poorts

Gigabit Switch

  • 8x Gigabit LAN
  • Fanless
  • Managed switch

Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 95,59 incl. btw
€ 79,00  excl. btw 95.59 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Cisco SG250-18 18-poorts image

Cisco SG250-18 18-poorts

Gigabit Switch + 2x SFP

  • 16x Gigabit LAN
  • 2x Gigabit combo
  • Fanless

Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 204,49 incl. btw
€ 169,00  excl. btw 204.49 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Aanrader!
TP-Link Omada EAP245 V3 image

TP-Link Omada EAP245 V3

MU-MIMO 3x3 11ac Wave 2 Access Point

  • WiFi snelheid 450 Mbps + 1300 Mbps
  • 2 x Gigabit LAN met PoE+ (incl. injector)
  • Tot 200mW zendvermogen

Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 98,01 incl. btw
€ 81,00  excl. btw 98.01 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti AmpliFi Instant image

Ubiquiti AmpliFi Instant

WiFi Mesh Router + 1 Mesh Point

  • Geschikt voor woningen en kleine kantoren
  • Hoog zendvermogen tot 22dBm/150mW
  • WiFi snelheid: 300Mbp/s + 867Mbp/s

Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 269,00 incl. btw
€ 222,31  excl. btw 269 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Cisco SG550X-24MPP 24-poorts image

Cisco SG550X-24MPP 24-poorts

Managed stackable Layer 3 Switch

  • 24x Gigabit LAN met PoE+
  • 2x 10 Gigabit combo, 2x SFP+
  • PoE budget: 740 Watt

Levertijd 4 tot 7 werkdagen

€ 2.055,79 incl. btw
€ 1.699,00  excl. btw 2055.79 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Cisco SG350X-24MP 24-poorts image

Cisco SG350X-24MP 24-poorts

Managed Gigabit PoE+ Switch

  • 24x Gigabit LAN met PoE+
  • 2x SFP+ en 2x SFP+ combo
  • PoE budget: 382 Watt

Levertijd 4 tot 7 werkdagen

€ 1.015,19 incl. btw
€ 839,00  excl. btw 1015.19 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor Cisco image

SFP Module voor Cisco

Equivalent: Cisco GLC-SX-MMD

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 107,69 incl. btw
€ 89,00  excl. btw 107.69 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Cisco SG350-52P 48-poorts image

Cisco SG350-52P 48-poorts

Managed Gigabit PoE Switch + 2x SFP + 2x Combo

  • 48x Gigabit LAN met PoE
  • 2x Gigabit combo, 2x SFP
  • PoE budget: 375 Watt

Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 1.027,29 incl. btw
€ 849,00  excl. btw 1027.29 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Cisco SG350-52 48-poorts image

Cisco SG350-52 48-poorts

Managed Gigabit Switch + 2x SFP + 2x Combo

  • 48x Gigabit LAN
  • 2x Gigabit SFP
  • 2x Gigabit combo

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 652,19 incl. btw
€ 539,00  excl. btw 652.19 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Cisco SG350-20 16-poorts image

Cisco SG350-20 16-poorts

Managed Gigabit Switch + 2x SFP + 2x Combo

  • 16x Gigabit LAN
  • 2x Gigabit SFP
  • 2x Gigabit combo

Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 264,99 incl. btw
€ 219,00  excl. btw 264.99 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Draytek VigorAP 920RP image

Draytek VigorAP 920RP

Outdoor Wireless-AC Access Point met PoE Out

  • 2.4 & 5Ghz 11a/b/g/n/ac
  • Met PoE passthrough
  • Weerbestendig (IP67)

Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 565,07 incl. btw
€ 467,00  excl. btw 565.07 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
APC NetShelter CX Mini Enclosure image

APC NetShelter CX Mini Enclosure

White Finish

  • Verrijdbare serverkast
  • Hoge geluidsdemping
  • Ingebouwd koelsysteem

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 2.902,79 incl. btw
€ 2.399,00  excl. btw 2902.79 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
APC NetShelter CX Mini Enclosure image

APC NetShelter CX Mini Enclosure

Dark Grey Finish

  • Verrijdbare serverkast
  • Hoge geluidsdemping
  • Ingebouwd koelsysteem

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 2.902,79 incl. btw
€ 2.399,00  excl. btw 2902.79 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
APC NetShelter CX Mini Enclosure image

APC NetShelter CX Mini Enclosure

Black Finish

  • Verrijdbare serverkast
  • Hoge geluidsdemping
  • Ingebouwd koelsysteem

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 2.902,79 incl. btw
€ 2.399,00  excl. btw 2902.79 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
APC NetShelter CX Mini  image

APC NetShelter CX Mini

12U Vertical Mounting Rail Kit

  • Geschikt voor Netshelter CX Mini
  • 12U rackmount eenheden
  • Geen gereedschap nodig

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 235,95 incl. btw
€ 195,00  excl. btw 235.95 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
APC NetShelter CX Mini image

APC NetShelter CX Mini

Fixed Rail Kit

  • Geschikt voor Netshelter CX Mini
  • ​2 metalen rails/balken 
  • Bevestigen aan Vertical Mounting Rail Kit

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 95,59 incl. btw
€ 79,00  excl. btw 95.59 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
MikroTik CRS305-1G-4S+IN image

MikroTik CRS305-1G-4S+IN

Cloud Router Switch

  • 4 SFP+ poorten, 1 Gigabit Ethernetpoort
  • Ondersteunt 802.3af/at en passieve PoE
  • Dual boot: RouterOS en SwOS

Bel voor levertijd

€ 151,25 incl. btw
€ 125,00  excl. btw 151.25 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
2244 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2 3 4 5

Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie

Aanbiedingen