• Geselecteerde
    producten
  • Annuleer Vergelijk

TP-Link

TP-Link is één van de populairste merken op gebied van netwerkproducten voor het MKB. De producten hebben een zeer goede prijs/kwaliteit verhouding en zijn eenvoudig te installeren en beheren. TP-Link is ook een uitstekend alternatief voor bijvoorbeeld Ubiquiti vanwege de betere bouwkwaliteit en langere levensduur.

Advies? Bel: 030 669 1220
139 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2 3 4
TP-Link TL-ER6120 image

TP-Link TL-ER6120

SafeStream Dual-WAN VPN router

  • 2x gigabit WAN, 2x gigabit LAN
  • 1x Gigabit LAN/DMZ en 1x console poort
  • 100x VPN en Firewall

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

135,00 excl. btw
163,35 incl. btw
163.35 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-ER6020 image

TP-Link TL-ER6020

SafeStream Dual-WAN VPN router

  • 2x gigabit WAN, 2x gigabit LAN
  • 1x Gigabit LAN/DMZ en 1x console poort
  • 50x VPN en Firewall

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

105,00 excl. btw
127,05 incl. btw
127.05 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link T3700G-28TQ image

TP-Link T3700G-28TQ

Jetstream 28-Poorts Gigabit L3 Managed Switch

  • 2​4x Gigabit LAN
  • 4x combo Gigabit SFP, 4x 10 Gigabit SFP+
  • Quality of Service, VLAN, Static Routing

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

1.105,00 excl. btw
1.337,05 incl. btw
1337.05 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link T2700G-28TQ image

TP-Link T2700G-28TQ

Jetstream 28-Poorts Gigabit L2+ Managed Switch

  • 2​4x Gigabit LAN
  • 4x combo Gigabit SFP, 4x 10 Gigabit SFP+ 
  • Basis Layer 3 functies

Bel voor levertijd

1.249,00 excl. btw
1.511,29 incl. btw
1511.29 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SG1016D image

TP-Link TL-SG1016D

16-Poorts Gigabit Switch

  • ​16x Gigabit LAN
  • ​Bandbreedte: 32Gbps
  • 10K Jumbo Frame

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

45,00 excl. btw
54,45 incl. btw
54.45 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-WN722N v3 image

TP-Link TL-WN722N v3

High Gain Wireless USB Adapter 150Mbps

  • ​Snelheden tot 150Mbps
  • ​802.11n standaard
  • Afneembare 4dBi antenne

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

15,70 excl. btw
19,00 incl. btw
19.00 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-PA9020 KIT image

TP-Link TL-PA9020 KIT

Powerline Starterkit

  • Internet via het stopcontact
  • Snelheden tot 2000Mbps
  • 2 gigabit ethernetaansluitingen

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

85,00 excl. btw
102,85 incl. btw
102.85 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link Archer C5400X image

TP-Link Archer C5400X

Tri-Band WiFi 5 router

  • WiFi snelheid tot 5400 Mbps
  • 16 GB interne opslag & 2 x USB 3.0
  • 8 Gigabit LAN poorten

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

225,00 excl. btw
272,25 incl. btw
272.25 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link T2600G-28MPS image

TP-Link T2600G-28MPS

Jetstream 24-Poorts Gigabit L2 Managed PoE+ Switch

  • 24x Gigabit LAN met PoE+ (384 Watt)
  • 4x Gigabit SFP
  • Bandbreedte: 56Gbps

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

245,00 excl. btw
296,45 incl. btw
296.45 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SG1048 image

TP-Link TL-SG1048

48-Poorts Gigabit Switch

  • 48x Gigabit LAN
  • Bandbreedte: 96Gbps
  • Rackmountable 19"

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

165,00 excl. btw
199,65 incl. btw
199.65 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link T1700G-28TQ image

TP-Link T1700G-28TQ

Jetstream 24-Poorts Gigabit Switch + 4x 10G SFP+

  • 24x Gigabit LAN
  • 4x 10 Gigabit SFP+
  • Bandbreedte: 128Gbps

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

219,00 excl. btw
264,99 incl. btw
264.99 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link Archer C1200 image

TP-Link Archer C1200

Wireless-AC Router

  • Dual-Band Wireless-AC WiFi tot 867 Mbps
  • 4 x Gigabit LAN en 1 x Gigabit WAN
  • USB aansluiting voor harde schijf of printer

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

59,00 excl. btw
71,39 incl. btw
71.39 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link Archer TL-MR6400 image

TP-Link Archer TL-MR6400

Wireless-N 4G LTE Router

  • 4G snelheden tot 150 Mbps​
  • Wireless-N snelheden tot 300Mbps
  • 1x WAN/LAN, 3x LAN

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

66,00 excl. btw
79,86 incl. btw
79.86 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link T2600G-28TS image

TP-Link T2600G-28TS

Jetstream 24-Poorts Gigabit L2 Managed Switch

  • 24x Gigabit LAN
  • 4x Gigabit SFP
  • Bandbreedte: 56Gbps

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

129,00 excl. btw
156,09 incl. btw
156.09 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link Archer MR200 v4 image

TP-Link Archer MR200 v4

Dual Band 4G LTE Router

  • 4G snelheden tot 150 Mbps​
  • Wireless-AC snelheden tot 300+433Mbps
  • 1x WAN/LAN, 3x LAN

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

82,50 excl. btw
99,83 incl. btw
99.83 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SG1008D image

TP-Link TL-SG1008D

8-Poorts Gigabit Switch

  • 8x Gigabit LAN
  • ​Bandbreedte: 16Gbps
  • 15KB Jumbo Frame

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

22,00 excl. btw
26,62 incl. btw
26.62 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SG1024D image

TP-Link TL-SG1024D

24-Poorts Gigabit Switch

  • 24x Gigabit LAN
  • ​Bandbreedte: 48Gbps
  • Rackmountable 19"

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

57,50 excl. btw
69,58 incl. btw
69.58 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link T1700X-16TS image

TP-Link T1700X-16TS

Jetstream 12-Poorts 10G Switch + 4x 10G SFP+

  • 12x 10 Gigabit LAN
  • 4x 10 Gigabit SFP+
  • Bandbreedte: 320Gbps

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

775,00 excl. btw
937,75 incl. btw
937.75 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link T1500G-10MPS  image

TP-Link T1500G-10MPS

Jetstream 8-Poorts Gigabit L2 Managed PoE+ Switch

  • 8x Gigabit LAN met PoE+
  • 2x Gigabit SFP
  • PoE-budget: 116 Watt

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

115,00 excl. btw
139,15 incl. btw
139.15 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link MC200CM image

TP-Link MC200CM

Transceiver/Media Converter

  • Voldoet aan 802.3ab en 802.3z
  • Golflengte 850 nm
  • Ondersteunt afstanden tot 550 m

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

45,00 excl. btw
54,45 incl. btw
54.45 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link T2600G-52TS image

TP-Link T2600G-52TS

Jetstream 48-Poorts Gigabit L2 Managed Switch

  • 48x Gigabit LAN
  • 4x Gigabit SFP
  • Bandbreedte: 104Gbps

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

275,00 excl. btw
332,75 incl. btw
332.75 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link T1500-28PCT image

TP-Link T1500-28PCT

24-Poorts 100 Mbps Smart PoE+ Switch

  • 24x Fast Ethernet LAN met PoE+
  • 4x Gigabit LAN, 2x combo SFP
  • PoE budget: 180 Watt

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

159,00 excl. btw
192,39 incl. btw
192.39 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Populair
TP-Link TL-POE150S - 3 pack image

TP-Link TL-POE150S - 3 pack

802.3af compatible (max. 15,4W)

  • 10/100/1000 Gigabit 802.3af PoE-injectoren
  • Vermogen: 15,4W (802.3af)
  • Universele Gigabit 802.3af injectoren

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

59,70 excl. btw
72,24 incl. btw
72.24 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link Omada EAP115 image

TP-Link Omada EAP115

Wireless-N Access Point

  • Doorvoersnelheid: 300 Mbps
  • 802.11n (Single Band WiFi)
  • 1 Fast Ethernet LAN-aansluiting

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

32,00 excl. btw
38,72 incl. btw
38.72 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link T1500G-10PS image

TP-Link T1500G-10PS

Jetstream 8-Poorts Gigabit L2 Managed PoE Switch

  • 8x Gigabit LAN met PoE
  • PoE-budget: 53 Watt
  • 2x Gigabit SFP

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

79,00 excl. btw
95,59 incl. btw
95.59 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link T2500G-10TS image

TP-Link T2500G-10TS

Jetstream 8-Poorts Gigabit L2 Managed Switch

  • 8x Gigabit LAN
  • 2x Gigabit SFP
  • Bandbreedte: 20Gbps

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

89,00 excl. btw
107,69 incl. btw
107.69 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link Archer C2300 image

TP-Link Archer C2300

Wireless-AC Router

  • 600 + 1625 Mbps Dual-Band Wi-Fi
  • 4 x Gigabit LAN, 1 x USB 3.0, 1 x USB 2.0
  • 802.11b/g/n/ac

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

89,00 excl. btw
107,69 incl. btw
107.69 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link T2600G-18TS image

TP-Link T2600G-18TS

Jetstream 16-Poorts Gigabit L2 Managed Switch

  • 16 x Gigabit LAN
  • QoS en VLAN ondersteuning
  • 2 Gigabit SFP combo poorten

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

105,00 excl. btw
127,05 incl. btw
127.05 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link T1600G-28TS image

TP-Link T1600G-28TS

Jetstream 28-Poorts Gigabit switch

  • 24x Gigabit LAN
  • 4x Gigabit SFP
  • Bandbreedte: 56Gbps

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

99,00 excl. btw
119,79 incl. btw
119.79 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SG1005P image

TP-Link TL-SG1005P

5-Poorts Gigabit PoE Switch

  • 5x Gigabit LAN
  • 4x PoE poort (802.3af)
  • PoE-budget: 56 Watt

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

38,00 excl. btw
45,98 incl. btw
45.98 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link T1600G-52TS image

TP-Link T1600G-52TS

Jetstream 52-Poorts Gigabit Switch

  • 48x Gigabit LAN
  • 4x Gigabit SFP
  • Bandbreedte: 104Gbps

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

235,00 excl. btw
284,35 incl. btw
284.35 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link AC50 image

TP-Link AC50

Wireless Controller

  • Controller voor max. 50 CAP access points
  • 5 Fast Ethernetpoorten
  • Centraal beheer, geen licenties nodig

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

42,00 excl. btw
50,82 incl. btw
50.82 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link EAP225 v3 2-pack image

TP-Link EAP225 v3 2-pack

 

  • Doorvoersnelheid: 450 + 867 Mbps
  • 1 x Gigabit LAN met PoE (incl. PoE injector)
  • Tot 100mW/20dBm zendvermogen

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

114,00 excl. btw
137,94 incl. btw
137.94 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link EAP225 v3 4-pack image

TP-Link EAP225 v3 4-pack

 

  • Doorvoersnelheid: 450 + 867 Mbps
  • 1 x Gigabit LAN met PoE (incl. PoE injector)
  • Tot 100mW/20dBm zendvermogen

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

220,00 excl. btw
266,20 incl. btw
266.20 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link CPE510 v3 image

TP-Link CPE510 v3

Outdoor 5 GHz Access Point

  • Doorvoersnelheid: 300 Mbps
  • 802.11a/n
  • 5GHz

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

45,00 excl. btw
54,45 incl. btw
54.45 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link Omada EAP110-Outdoor image

TP-Link Omada EAP110-Outdoor

Wireless-N Access Point

  • Doorvoersnelheid: 300 Mbps
  • 1 Fast Ethernetpoort
  • Wireless-N, 2.4 GHz

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

42,00 excl. btw
50,82 incl. btw
50.82 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link CAP1750 image

TP-Link CAP1750

Dual-band 11ac 3x3 Access Point

  • Doorvoersnelheid: 450 + 1300 Mbps
  • 1 x Gigabit LAN met PoE
  • Te beheren via wireless controller

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

105,00 excl. btw
127,05 incl. btw
127.05 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link CAP1200  image

TP-Link CAP1200

Dualband 11ac 3x3 Access Point

  • Doorvoersnelheid: 300 + 867 Mbps
  • 1 x Gigabit LAN met PoE
  • Te beheren via wireless controller

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

95,00 excl. btw
114,95 incl. btw
114.95 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link CAP300-Outdoor image

TP-Link CAP300-Outdoor

2,4Ghz 11n 2x2 Access Point

  • Doorvoersnelheid: 300 Mbps
  • 1 Fast Ethernetpoort
  • Te beheren via wireless controller

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

52,00 excl. btw
62,92 incl. btw
62.92 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link M7450 image

TP-Link M7450

4G+ MiFi hotspot

  • Downloadsnelheden tot 300 Mbps
  • Dual band WiFi, max. 32 WiFi devices
  • 15 uur accuduur

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

114,88 excl. btw
139,00 incl. btw
139.00 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link M7650 image

TP-Link M7650

4G+ Mobiele WiFi Hotspot

  • Downloadsnelheden tot 600 Mbps
  • Dual band WiFi, max. 32 WiFi devices
  • 15 uur accuduur

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

124,00 excl. btw
150,04 incl. btw
150.04 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link Omada EAP225-Outdoor image

TP-Link Omada EAP225-Outdoor

Outdoor AC Wave-2 Access Point

  • Doorvoersnelheid: 300 + 867 Mbps
  • 1 x Gigabit LAN met PoE
  • Tot 100mW/20dBm zendvermogen

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

67,00 excl. btw
81,07 incl. btw
81.07 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link RE650 Wi-Fi versterker image

TP-Link RE650 Wi-Fi versterker

Wireless-AC

  • Wireless-AC WiFi-versterker
  • Vier externe antennes
  • Gigabit Ethernetpoort

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

98,35 excl. btw
119,00 incl. btw
119.00 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
139 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2 3 4

Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie