• Geselecteerde
    producten
  • Annuleer Vergelijk

Ubiquiti

Ubiquiti producten koopt u bij de grootste leverancier van Ubiquiti in Nederland. Wij geven een 30 dagen niet goed geld terug garantie op alle Ubiquiti producten. Bent u reseller? Meld u dan aan als reseller bij KommaGo voor speciale prijzen.

Advies? Bel: 030 669 1220
255 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
2 3 4 5 6
Ubiquiti UAP-AC-M-Pro 5-pack image

Ubiquiti UAP-AC-M-Pro 5-pack

3x3 Outdoor Mesh Access Point

  • Doorvoersnelheid: 450 + 1300 Mbps
  • Plug & Play Mesh technologie
  • 802.11ac 3x3 MIMO

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 966,79 incl. btw
€ 799,00 excl. btw
966.79 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti UAP-AC-M 5-pack image

Ubiquiti UAP-AC-M 5-pack

2x2 Outdoor Mesh Access Point

  • Doorvoersnelheid: 300 + 867 Mbps
  • Plug & Play Mesh technologie
  • 802.11ac 2x2 MIMO

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 482,79 incl. btw
€ 399,00 excl. btw
482.79 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti UAP-AC-HD image

Ubiquiti UAP-AC-HD

Wireless-AC Wave 2 access point

  • Wireless-AC Wave 2 met MU-MIMO
  • 4x4 Dual-Radio tot 2,35 Gbps
  • Fast-Roaming

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 332,75 incl. btw
€ 275,00 excl. btw
332.75 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti UAP-AC-HD - 5-pack image

Ubiquiti UAP-AC-HD - 5-pack

Wireless-AC Wave 2 access point

  • Wireless-AC Wave 2 met MU-MIMO
  • 4x4 Dual-Radio tot 2,35 Gbps
  • Fast-Roaming

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 1.583,89 incl. btw
€ 1.309,00 excl. btw
1583.89 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti AmpliFi HD router image

Ubiquiti AmpliFi HD router

+ 1 HD Mesh Point

  • Dual band WiFi Mesh router + Mesh Point
  • Router: bereik 1800m2, sterkte 26dBm
  • Aantal radio's: 6, MIMO chains: 18

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 284,35 incl. btw
€ 235,00 excl. btw
284.35 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti indoor PoE converter image

Ubiquiti indoor PoE converter

802.3af gigabit

  • 802.3af naar 24V converter
  • Voor UAP-AC-Lite en UniFi UAP-AC-LR
  • Met overspanningsbeveiliging

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 26,62 incl. btw
€ 22,00 excl. btw
26.62 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti UniFi AC In-Wall  image

Ubiquiti UniFi AC In-Wall

Dual-band 802.11ac access point in muur

  • Doorvoersnelheid: 867 Mbps
  • Bereik tot 100 meter
  • 3 Gigabit Ethernetpoorten (1x 802.3af PoE)

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 99,22 incl. btw
€ 82,00 excl. btw
99.22 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti AmpliFi HD image

Ubiquiti AmpliFi HD

2-pack

  • 2x Dual band WiFi Mesh router
  • Bereik: 1800m2, Signaalsterkte: 26dBm
  • Aantal radio's: 6, MIMO chains: 18

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 313,39 incl. btw
€ 259,00 excl. btw
313.39 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti Powerbeam AC Gen2 image

Ubiquiti Powerbeam AC Gen2

outdoor 5 GHz gigabit access point (25dBi)

  • Doorvoersnelheid: 450+ Mbps
  • Versterking: 22 dBi
  • Werkt op de 5 GHz frequentie

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 127,05 incl. btw
€ 105,00 excl. btw
127.05 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti LiteBeam AC Gen2 image

Ubiquiti LiteBeam AC Gen2

lichtgewicht 11ac outdoor AP (23dBi)

  • Zendvermogen: 24dBm (250mW)
  • 2x2 MIMO
  • Gain: 23dBi

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 77,44 incl. btw
€ 64,00 excl. btw
77.44 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti Inbouwdoos UAP-IW image

Ubiquiti Inbouwdoos UAP-IW

 

  • Amerikaanse lasdoos/inbouwdoos
  • Geschikt voor Ubiquiti UAW-IP
  • Materiaal: kunststof

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 18,15 incl. btw
€ 15,00 excl. btw
18.15 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti RocketDish 34dBi image

Ubiquiti RocketDish 34dBi

5 GHz

  • 5 GHz 34dBi MiMO richtantenne
  • Geschikt voor Rocket M en AC
  • 2 x RP-SMA aansluiting

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 284,35 incl. btw
€ 235,00 excl. btw
284.35 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti UF-MM-10-G SFP+ Module  image

Ubiquiti UF-MM-10-G SFP+ Module

Multimode 10G SFP+ 2x LC (2-pack)

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 47,19 incl. btw
€ 39,00 excl. btw
47.19 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti UF-MM-1G SFP Module  image

Ubiquiti UF-MM-1G SFP Module

Multimode 1G SFP, 2x LC (2-pack)

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 26,62 incl. btw
€ 22,00 excl. btw
26.62 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti UF-MM-1G SFP Module  image

Ubiquiti UF-MM-1G SFP Module

Multimode 1G SFP, 2x LC (20-pack)

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 180,29 incl. btw
€ 149,00 excl. btw
180.29 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti UF-SM-10G SFP+ Module  image

Ubiquiti UF-SM-10G SFP+ Module

Singlemode 10G SFP+ 2x LC (20-pack)

  • Singlemode
  • Golflengte 1310nm
  • Set van 20 stuks (2x10)

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 821,59 incl. btw
€ 679,00 excl. btw
821.59 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti Nanobeam Window Mount image

Ubiquiti Nanobeam Window Mount

voor Nanobeam 19dBi access points

  • Raambeugel voor Ubiquiti NanoBeam 19dBi
  • Bevestiging met zuignap
  • Geen gereedschap nodig

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 18,15 incl. btw
€ 15,00 excl. btw
18.15 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti Nanobeam Window Mount image

Ubiquiti Nanobeam Window Mount

voor Nanobeam 16dBi access points

  • Raambeugel voor Ubiquiti NanoBeam 16dBi
  • Bevestiging met zuignap
  • Geen gereedschap nodig

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 18,15 incl. btw
€ 15,00 excl. btw
18.15 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti Nanobeam AC Gen2 image

Ubiquiti Nanobeam AC Gen2

Point to Point bundel

  • Doorvoersnelheid: 450 Mbps
  • 26 dBm zendvermogen
  • 19 dBi antenne

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 204,49 incl. btw
€ 169,00 excl. btw
204.49 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti UniFi US-16-XG image

Ubiquiti UniFi US-16-XG

16-poorts Managed 10G Switch

  • ​12x 10 Gigabit SFP+
  • 4x 10 Gigabit LAN
  • Bandbreedte: 320Gbps

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 598,95 incl. btw
€ 495,00 excl. btw
598.95 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti outdoor PoE converter image

Ubiquiti outdoor PoE converter

802.3af, gigabit

  • 802.3af naar 24V converter
  • Met Gigabit-poort
  • Voor UniFi UAP-AC-Lite en UAP-AC-LR

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 30,25 incl. btw
€ 25,00 excl. btw
30.25 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Actieprijs
Ubiquiti Unifi Video Recorder image

Ubiquiti Unifi Video Recorder

NVR 2TB

  • Camera's beheren en bekijken
  • Inclusief 2 TB Harde Schijf
  • UniFi Video software voorgeinstalleerd

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 482,79   incl. btw
€ 398,09 incl. btw
€ 329,00 excl. btw
398.09 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti Rocket 5AC Prism Gen2 image

Ubiquiti Rocket 5AC Prism Gen2

5 GHz Outdoor PTP-only Access Point

  • Doorvoersnelheid: 500 Mbps
  • 28 dBm (630mW) zendvermogen​
  • 2x RP-SMA antenne aansluiting

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 240,79 incl. btw
€ 199,00 excl. btw
240.79 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti IsoStation 5AC image

Ubiquiti IsoStation 5AC

 

  • Doorvoersnelheid: 450 Mbps
  • 25 dBm zendvermogen
  • Ongevoelig voor storende signalen

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 127,05 incl. btw
€ 105,00 excl. btw
127.05 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti EdgeRouter Infinity image

Ubiquiti EdgeRouter Infinity

 

  • 8x 10G SFP+ poorten
  • Maximale bandbreedte: 80 Gbps
  • Dubbele voeding

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 1.632,29 incl. btw
€ 1.349,00 excl. btw
1632.29 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti AirCube AC image

Ubiquiti AirCube AC

airMAX Home Wi-Fi Access Point

  • Doorvoersnelheid: 300 + 867 Mbps
  • 1x Gigabit WAN, 3x Gigabit LAN
  • 2x2 MIMO

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 87,12 incl. btw
€ 72,00 excl. btw
87.12 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti PrismStation 5AC image

Ubiquiti PrismStation 5AC

 

  • Doorvoersnelheid: 500 Mbps
  • 28 dBm zendvermogen
  • Ongevoelig voor storende signalen

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 313,39 incl. btw
€ 259,00 excl. btw
313.39 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti UniFi AC In-Wall Pro image

Ubiquiti UniFi AC In-Wall Pro

Wireless-AC access point

  • Access point voor montage in muur
  • Doorvoersnelheid: 450 + 1300 Mbps
  • 3x Gigabit LAN met PoE out

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 192,39 incl. btw
€ 159,00 excl. btw
192.39 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti Rocket M2 image

Ubiquiti Rocket M2

+ 2 omni-antennes

  • Doorvoersnelheid: 150 Mbps
  • Werkt via de ​802.11n WiFi-standaard
  • Groot bereik op 2,4GHz frequentie

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 114,95 incl. btw
€ 95,00 excl. btw
114.95 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti U-Installer image

Ubiquiti U-Installer

met 24V passieve PoE en WiFi

  • Vereenvoudigt installatie airMAX CPE units
  • Levert stroom via 24V passieve PoE
  • WiFi-connectiviteit (2,4GHz)

Bel voor levertijd

€ 102,85 incl. btw
€ 85,00 excl. btw
102.85 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti UAP-AC-SHD image

Ubiquiti UAP-AC-SHD

Wireless-AC Wave 2 access point

  • Doorvoersnelheid: 800 + 1733 Mbps
  • Wave 2 met MU-MIMO (4x4 dual radio)
  • AirTime, airView en WIPS

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 453,75 incl. btw
€ 375,00 excl. btw
453.75 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti AmpliFi Teleport image

Ubiquiti AmpliFi Teleport

VPN-adapter

  • VPN-adapter voor Ubiquiti AmpliFi
  • Veilig toegang tot het complete netwerk
  • Bekabeld of via WiFi te verbinden

Bel voor levertijd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti UniFi AC In-Wall Pro 5 pack image

Ubiquiti UniFi AC In-Wall Pro 5 pack

Wireless-AC In Wall access point

  • 5x Access point voor montage in muur
  • Doorvoersnelheid: 450 + 1300 Mbps
  • 3x Gigabit LAN (1 met 48V PoE out)

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 918,39 incl. btw
€ 759,00 excl. btw
918.39 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti NanoSwitch image

Ubiquiti NanoSwitch

4-poorts Gigabit switch met 24V PoE passthrough

  • 4x Gigabit LAN met PoE
  • 1x PoE In, 3x PoE passthrough
  • PoE-budget: 36W (max. 24W per poort)

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 47,19 incl. btw
€ 39,00 excl. btw
47.19 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti UF-SM-1G-S SFP Modules image

Ubiquiti UF-SM-1G-S SFP Modules

Singlemode 1G SFP 1x LC (20-pack)

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310/1510nm

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 211,75 incl. btw
€ 175,00 excl. btw
211.75 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Actie!
Ubiquiti UniFi UVC G3 Micro image

Ubiquiti UniFi UVC G3 Micro

Indoor bullet

  • Resolutie: 1920 x 1080@30fps
  • IR nachtzicht
  • Met ingebouwde microfoon

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 199,65 incl. btw
€ 165,00 excl. btw
199.65 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti SFP Transceiver Module image

Ubiquiti SFP Transceiver Module

SFP naar RJ45

  • Ethernetkabel aansluiten op SFP-poort
  • Gegevenssnelheid: 10/100/1000 Mbps
  • Kabelafstand: 100 m

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 22,99 incl. btw
€ 19,00 excl. btw
22.99 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti EdgeRouter 4 image

Ubiquiti EdgeRouter 4

 

  • 3 Gigabit LAN, 1 SFP
  • Quad-core processor
  • 1 GB werkgeheugen

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 199,65 incl. btw
€ 165,00 excl. btw
199.65 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Actie!
Ubiquiti UniFi UVC G3 AF image

Ubiquiti UniFi UVC G3 AF

Turret

  • 1080p Full HD beeldkwaliteit
  • Voor indoor en outdoor gebruik
  • Gevoed via PoE (802.3af)

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 168,19   incl. btw
€ 151,25 incl. btw
€ 125,00 excl. btw
151.25 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
RF Elements NanoBracket image

RF Elements NanoBracket

Beugel voor Ubiquiti NanoStation access points


Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 22,99 incl. btw
€ 19,00 excl. btw
22.99 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti NanoStation AC image

Ubiquiti NanoStation AC

Outdoor 5 GHz Access Point 16 dBi

  • Doorvoersnelheid: 450 Mbps
  • 802.11ac
  • 5GHz

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 131,89 incl. btw
€ 109,00 excl. btw
131.89 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
255 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
2 3 4 5 6

Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie

Aanbiedingen