• Geselecteerde
    producten
  • Annuleer Vergelijk

ACT

Hieronder vind u producten van het merk ACT. Dit merk levert goede kwaliteit kabels en accessoires tegen een scherpe prijs. Zo zijn bijvoorbeeld de UTP kabels van ACT voorzien van 100% koperen aders en zijn alle soorten kabels altijd voorzien van goede stevige connectoren. Wij geven minimaal 2 jaar garantie op alle ACT producten.

Advies? Bel: 030 669 1220
46 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2
ACT LC-LC 50/125µm OM3 image

ACT LC-LC 50/125µm OM3

Duplex Polarity Twist fiber optic patchkabel 5 M

  • Multimode
  • LC-connectoren
  • ​Lengte: 5 meter

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

26,00 excl. btw
31,46 incl. btw
31.46 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Aansluitset Professionele Kabels image

Aansluitset Professionele Kabels

Voor VC systemen en AV installaties

  • Complete set kwalitatieve aansluitkabels
  • 3 stuks: HDMI, USB 3.0 en USB 3.1
  • Lengtes: 1.8 en 2 meter

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

44,00 excl. btw
53,24 incl. btw
53.24 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
ACT One click fiber cleaner image

ACT One click fiber cleaner

MPO en MTP connectoren

  • 600 reinigingen
  • Reinigt MTP en MPO connectoren
  • Reinigt connectoren in adapters en kabels

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

90,08 excl. btw
109,00 incl. btw
109.00 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
ACT One click fiber cleaner image

ACT One click fiber cleaner

SC, ST en FC connectoren

  • 800 reinigingen
  • Reinigt SC, ST en FC connectoren
  • Reinigt connectoren in adapters en kabels

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

65,29 excl. btw
79,00 incl. btw
79.00 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
ACT One click fiber cleaner image

ACT One click fiber cleaner

LC, E2000 en MU connectoren

  • 800 reinigingen
  • Reinigt LC, E2000 en MU connectoren
  • Reinigt connectoren in adapters en kabels

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

65,29 excl. btw
79,00 incl. btw
79.00 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
ACT LC-LC 50/125µm OM3 image

ACT LC-LC 50/125µm OM3

Duplex Polarity Twist fiber optic patchkabel 3 M

  • Multimode
  • LC-connectoren
  • Lengte: 3 meter

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

23,00 excl. btw
27,83 incl. btw
27.83 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
ACT HDMI Premium 8K Hybrid kabel image

ACT HDMI Premium 8K Hybrid kabel

30 meter

  • Geschikt voor 8K resolutie
  • Glasvezel en koper, vergulde connectoren
  • Connector A & B: HDMI-A Male

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

229,00 excl. btw
277,09 incl. btw
277.09 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
ACT HDMI Premium 8K Hybrid kabel image

ACT HDMI Premium 8K Hybrid kabel

25 meter

  • Geschikt voor 8K resolutie
  • Glasvezel en koper, vergulde connectoren
  • Connector A & B: HDMI-A Male

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

219,00 excl. btw
264,99 incl. btw
264.99 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
ACT HDMI Premium 8K Hybrid kabel image

ACT HDMI Premium 8K Hybrid kabel

20 meter

  • Geschikt voor 8K resolutie
  • Glasvezel en koper, vergulde connectoren
  • Connector A & B: HDMI-A Male

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

199,00 excl. btw
240,79 incl. btw
240.79 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
ACT HDMI Premium 8K Hybrid kabel image

ACT HDMI Premium 8K Hybrid kabel

10 meter

  • Geschikt voor 8K resolutie
  • Glasvezel en koper, vergulde connectoren
  • Connector A & B: HDMI-A Male

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

179,00 excl. btw
216,59 incl. btw
216.59 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
ACT USB-C 4K Docking Station image

ACT USB-C 4K Docking Station

HDMI, 2x DisplayPort, 3x USB-A, USB-C, Cardreader

  • Breid laptop uit met extra aansluitingen
  • Maximale resolutie: 4K @ 60Hz
  • USB-C pass-through poort (100W)

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

209,00 excl. btw
252,89 incl. btw
252.89 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
ACT USB-C 4K Multiport Dock image

ACT USB-C 4K Multiport Dock

HDMI, USB-A, USB-C, Cardreader

  • Breid laptop uit met extra aansluitingen
  • Maximale resolutie: 4K @ 30Hz
  • USB-C pass-through poort (60W)

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

75,00 excl. btw
90,75 incl. btw
90.75 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
ACT AC7871 HDMI Koppelbare Ontvanger image

ACT AC7871 HDMI Koppelbare Ontvanger

Daisy chain, voor HDMI extender set

  • Koppelt HDMI-bron met een extra display
  • Transporteert beeld en audio
  • Uitbreiding van de Extender set

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

175,00 excl. btw
211,75 incl. btw
211.75 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
ACT AC7870 HDMI Extender Set image

ACT AC7870 HDMI Extender Set

HDMI tot 100 meter, max. 4K@30Hz

  • Koppelt HDMI-bron en display
  • Transporteert beeld en audio
  • Overbrugt 100m (4K @30Hz)

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

299,00 excl. btw
361,79 incl. btw
361.79 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Aansluitset XL Professionele Kabels image

Aansluitset XL Professionele Kabels

Voor VC systemen en AV installaties

  • Complete set kwalitatieve aansluitkabels
  • 7 stuks: o.a. HDMI, DisplayPort en USB 3.0
  • Lengtes: 1.8 en 2 meter

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

77,00 excl. btw
93,17 incl. btw
93.17 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Professionele actieve USB 3.0 Kabel image

Professionele actieve USB 3.0 Kabel

8 meter, incl. extra USB voedingsplug voor notebook

  • Actieve USB 3.0 kabel
  • USB-A male naar USB-A female
  • Lengte: 8 meter

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

55,00 excl. btw
66,55 incl. btw
66.55 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
ACt USB 2.0 A male - micro B male image

ACt USB 2.0 A male - micro B male

3 meter

  • USB 2.0 naar micro-USB kabel
  • Geschikt voor opladen en synchroniseren
  • Lengte: 3 meter

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

9,00 excl. btw
10,89 incl. btw
10.89 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
ACT Hybride DisplayPort-kabel image

ACT Hybride DisplayPort-kabel

100 meter, 2x DisplayPort-Male

  • Geschikt voor 4K resolutie
  • Glasvezel en koper, vergulde connectoren
  • Connector A & B: DisplayPort Male

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

550,00 excl. btw
665,50 incl. btw
665.50 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
ACT Hybride HDMI-kabel 100 meter image

ACT Hybride HDMI-kabel 100 meter

HDMI-A Male naar HDMI-A Male

  • Geschikt voor 4K resolutie
  • Glasvezel en koper, vergulde connectoren
  • Connector A & B: HDMI-A Male

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

349,00 excl. btw
422,29 incl. btw
422.29 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
High Performance VGA kabel image

High Performance VGA kabel

male-male 15 meter

  • RF-Block afgeschermde kap
  • Alle pennen aangesloten
  • Connectors: 15 Pin HD Sub-D male

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

39,00 excl. btw
47,19 incl. btw
47.19 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
High Performance VGA kabel image

High Performance VGA kabel

male-male 5 meter

  • RF-Block afgeschermde kap
  • Alle pennen aangesloten
  • Connectors: 15 Pin HD Sub-D male

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

15,00 excl. btw
18,15 incl. btw
18.15 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
USB 2.0 aansluitkabel image

USB 2.0 aansluitkabel

USB A male-USB A male 1,80 m

  • USB 2.0 aansluitkabel
  • USB A male - USB A male
  • Lengte: 1,8 meter

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

10,00 excl. btw
12,10 incl. btw
12.10 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
ACT USB 2.0 verlengkabel image

ACT USB 2.0 verlengkabel

USB A male - USB A female 1,8 m

  • USB 2.0 verlengkabel
  • USB A male - USB A female
  • Lengte: 1,8 meter

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

5,00 excl. btw
6,05 incl. btw
6.05 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
ACT USB 2.0 verlengkabel image

ACT USB 2.0 verlengkabel

USB A male - USB A female zwart 3 meter

  • USB 2.0 verlengkabel
  • USB A male - USB A female
  • Lengte: 3 meter

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

9,92 excl. btw
12,00 incl. btw
12.00 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
HDMI High Speed Aansluitkabel image

HDMI High Speed Aansluitkabel

HDMI-A male naar HDMI-C male (Mini HDMI) 1 meter

  • HDMI High Speed met Ethernet
  • Connector A: HDMI-A Male
  • Connector B: HDMI-C Male

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

12,00 excl. btw
14,52 incl. btw
14.52 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
ACT HDMI-A Male - HDMI-A Male image

ACT HDMI-A Male - HDMI-A Male

HDMI Premium SLAC Aansluitkabel (7,5 meter)

  • 3-voudige afgeschermde kabel
  • Vergulde connectoren
  • Connector A & B: HDMI-A Male

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

49,00 excl. btw
59,29 incl. btw
59.29 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
HDMI-A Male - HDMI-A Male image

HDMI-A Male - HDMI-A Male

HDMI Premium High Speed Aansluitkabel (5 meter)

  • ​HDMI High Speed
  • ​HDCP compliant en CEC Ready
  • ​Connector A & B: HDMI-A Male

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

22,00 excl. btw
26,62 incl. btw
26.62 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
HDMI-A Male - HDMI-A Male image

HDMI-A Male - HDMI-A Male

HDMI Premium High Speed Aansluitkabel (3 meter)

  • ​HDMI High Speed
  • ​HDCP compliant en CEC Ready
  • ​Connector A & B: HDMI-A Male

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

18,00 excl. btw
21,78 incl. btw
21.78 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
HDMI-A Male - HDMI-A Male image

HDMI-A Male - HDMI-A Male

HDMI Premium High Speed Aansluitkabel (0,5 meter)

  • ​HDMI High Speed
  • ​HDCP compliant en CEC ready
  • ​Connector A & B: HDMI-A Male

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

14,00 excl. btw
16,94 incl. btw
16.94 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Verloopkabel 3 meter image

Verloopkabel 3 meter

Mini DisplayPort Male naar Displayport Male

  • DP versie: 1.2
  • ​Connector A: Mini DisplayPort Male
  • ​Connector B: DisplayPort Male

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

20,00 excl. btw
24,20 incl. btw
24.20 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Verloopkabel 2 meter image

Verloopkabel 2 meter

Mini DisplayPort Male naar Displayport Male

  • ​DP versie: 1.2
  • ​Connector A: Mini DisplayPort Male
  • ​Connector B: DisplayPort Male

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

12,00 excl. btw
14,52 incl. btw
14.52 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
ACT Mini displayport - displayport image

ACT Mini displayport - displayport

1 meter, wit

  • ​DP versie: 1.2
  • ​Connector A: Mini DisplayPort Male
  • ​Connector B: DisplayPort Male

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

15,00 excl. btw
18,15 incl. btw
18.15 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
DisplayPort male-male image

DisplayPort male-male

Aansluitkabel (5 meter)

  • DP versie: 1.2
  • ​Ader van koper
  • ​Connector A & B: DisplayPort Male

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

25,00 excl. btw
30,25 incl. btw
30.25 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
DisplayPort aansluitkabel image

DisplayPort aansluitkabel

male naar male (2 meter)

  • ​DP versie: 1.2
  • ​Ader van koper
  • ​Connector A & B: DisplayPort Male

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

15,00 excl. btw
18,15 incl. btw
18.15 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
46 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2

Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie