• Geselecteerde
    producten
  • Annuleer Vergelijk

Advies? Bel: 030 669 1222
1047 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2 3 4 5
Wifizone outdoor sticker image

Wifizone outdoor sticker

tbv hotspots (20x20cm, transparant)

  • Kleur achtergrond: transparant
  • Materiaal: vinyl
  • Formaat: 200x200mm

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

0,60 excl. btw
0,73 incl. btw
0.73 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
DrayTek 19" Rackmount plate image

DrayTek 19" Rackmount plate

 

  • Geschikt voor 19'' serverkast
  • Rackmountable
  • Geschikt voor diverse type's

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

32,00 excl. btw
38,72 incl. btw
38.72 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti 19 Inch Rackmount Kit  image

Ubiquiti 19 Inch Rackmount Kit

voor US-8-150W & ES-8-150W

  • 19 inch rackmount beugels
  • Voor US-8-150W en ES-8-150W
  • Past in standaard 1U rack

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

29,00 excl. btw
35,09 incl. btw
35.09 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
ALFA Network AFA-1-KIT image

ALFA Network AFA-1-KIT

Passieve PoE injector + PoE splitter

  • DC naar Passieve PoE converter set
  • PoE injector met DC input
  • ​PoE Splitter met DC output

Bel voor levertijd

16,49 excl. btw
19,95 incl. btw
19.95 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
ALFA Network DDC-2412POE image

ALFA Network DDC-2412POE

Outdoor 24V PoE naar 12V DC converter

  • 24V PoE naar 12V DC converter
  • Weerbestendig (IP67)
  • Met overspanningsbeveiliging

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

21,35 excl. btw
25,83 incl. btw
25.83 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
ALFA Network AUE2500C image

ALFA Network AUE2500C

2.5G BASE-T naar USB-C Ethernet Adapter

  • Van USB-C 3.1 naar 2.5G BASE-T
  • Voor snellere verbinding
  • Werkt o.a. met Windows, Mac OS, Linux

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

45,87 excl. btw
55,50 incl. btw
55.50 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Peplink ACW-652 Base Mount image

Peplink ACW-652 Base Mount

1" 14 TPI male adapter

  • Voor o.a. Peplink Maritime antennes
  • Aansluiting: 1" 14 TPI male
  • Materiaal: RVS

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

99,00 excl. btw
119,79 incl. btw
119.79 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Peplink ACW-651 Koppelstuk image

Peplink ACW-651 Koppelstuk

1" 14 TPI female to Mobility thread

  • Voor o.a. Peplink Puma en Mobility
  • Voor MAX HD Dome (i.c.m. ACW-650)
  • Materiaal: RVS

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

99,00 excl. btw
119,79 incl. btw
119.79 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Peplink ACW-650 Mobility thread image

Peplink ACW-650 Mobility thread

voor HD Dome

  • Voor MAX HD Dome (i.c.m. ACW-651)
  • Aansluiting: M35 x 1.5 en 1" 14TPI
  • Materiaal: RVS

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

99,00 excl. btw
119,79 incl. btw
119.79 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Aruba Central AP Foundation image

Aruba Central AP Foundation

3 jaar

  • Beheer Aruba netwerk via de Cloud
  • Analyses, support, firmware updates
  • ​​Voor 1 Aruba access point

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

250,00 excl. btw
302,50 incl. btw
302.50 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Zyxel PoE12-60W 5G PoE++ injector image

Zyxel PoE12-60W 5G PoE++ injector

802.3bt compatible (max. 60W)

  • 100 Mbps/1/2.5/5 Gigabit PoE++ injector    
  • Vermogen: 60W (802.3bt)
  • Universele 5 Gigabit 802.3bt injector

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

85,00 excl. btw
102,85 incl. btw
102.85 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Zyxel PoE12-30W 2.5G PoE+ injector image

Zyxel PoE12-30W 2.5G PoE+ injector

802.3at compatible (max. 30W)

  • 100 Mbps/1/2.5 Gigabit PoE+ injector  
  • Vermogen: 30W (802.3at)
  • Universele 2.5 Gigabit 802.3at injector

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

65,00 excl. btw
78,65 incl. btw
78.65 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
ACT Gigabit SFP Media Converter image

ACT Gigabit SFP Media Converter

 

  • Zet glasvezel om naar Gigabit Ethernet
  • ​Zet Gigabit Ethernet om naar glasvezel
  • Voor één ongecodeerde SFP-module

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

32,00 excl. btw
38,72 incl. btw
38.72 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
CX04 Universele knikarm image

CX04 Universele knikarm

voor muurmontage van outdoor access points & antennes

  • Voor access points en antennes
  • Draaihoek van 90 graden
  • Diameter buis: 40mm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

30,00 excl. btw
36,30 incl. btw
36.30 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Aruba 6400 48p 10G/25G SFP28 image

Aruba 6400 48p 10G/25G SFP28

Uitbreidingsmodule

  • Module voor Aruba 6400
  • 48x SFP28
  • 10 Gigabit / 25 Gigabit

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

36.999,00 excl. btw
44.768,79 incl. btw
44768.79 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Aruba 6400 24p 10GT 4SFP56 image

Aruba 6400 24p 10GT 4SFP56

Uitbreidingsmodule

  • Module voor Aruba 6400
  • 24x 10 Gigabit LAN
  • 4x SFP56

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

9.339,00 excl. btw
11.300,19 incl. btw
11300.19 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Aruba 6400 48p SR5 CL6 PoE 4SFP56 image

Aruba 6400 48p SR5 CL6 PoE 4SFP56

Uitbreidingsmodule

  • Module voor Aruba 6400
  • 48x 1/2.5/5Gb LAN met PoE++ (802.3bt)
  • 4x SFP56

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

9.339,00 excl. btw
11.300,19 incl. btw
11300.19 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Aruba 6400 48p 1GbE CL4 PoE image

Aruba 6400 48p 1GbE CL4 PoE

Uitbreidingsmodule

  • Module voor Aruba 6400
  • 48x Gigabit LAN
  • PoE+ ondersteuning (802.3at)

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

6.849,00 excl. btw
8.287,29 incl. btw
8287.29 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Aruba 6400 1800W PS/C16 image

Aruba 6400 1800W PS/C16

Voedingsblok

  • Extra voedingsblok
  • Voor Aruba 6400
  • C16 aansluiting, vermogen 1800W

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

1.849,00 excl. btw
2.237,29 incl. btw
2237.29 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Aruba 8400X-32Y image

Aruba 8400X-32Y

32-poorts 1/10/25G Module

  • Module voor Aruba 8400
  • 32x SFP28-poorten
  • Snelheden tot 25 Gbps

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Aruba 6300M Fan Tray image

Aruba 6300M Fan Tray

Ventilator component

  • Extra ventilator component
  • Voor Aruba 6300M switches
  • Eenvoudig in de switch te plaatsen

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

359,00 excl. btw
434,39 incl. btw
434.39 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Aruba X412 Rack Mount Kit image

Aruba X412 Rack Mount Kit

1U Universal 2-post

  • Rackmount kit
  • Voor Aruba CX 8360 serie
  • Hoogte: 1U

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

69,00 excl. btw
83,49 incl. btw
83.49 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Aruba 25G SFP28 LC Transceiver image

Aruba 25G SFP28 LC Transceiver

LR, singlemode, 1310nm

  • Singlemode, LC-connector, 25Gbps
  • Afstand: 10km
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

3.049,00 excl. btw
3.689,29 incl. btw
3689.29 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Aruba 25G SFP28 LC Transceiver image

Aruba 25G SFP28 LC Transceiver

eSR, multimode 850nm

  • Multimode, LC-connector, 25Gbps
  • Afstand: 400m
  • Golflengte: 850nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

1.229,00 excl. btw
1.487,09 incl. btw
1487.09 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Aruba 25G SFP28 LC Transceiver image

Aruba 25G SFP28 LC Transceiver

SR, multimode, 850nm

  • Multimode, LC-connector, 25Gbps
  • Afstand: 100m
  • Golflengte: 850nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

949,00 excl. btw
1.148,29 incl. btw
1148.29 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
1047 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2 3 4 5

Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie