• Geselecteerde
    producten
  • Annuleer Vergelijk

KommaGo


Advies? Bel: 030 669 1220
113 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2 3
SFP+ Module Open Platform image

SFP+ Module Open Platform

Geschikt voor Ubiquiti, Zyxel, Mikrotik, D-Link, Synology

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 143,99 incl. btw
€ 119,00 excl. btw
143.99 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
100% Garantie voor Otoplastieken image

100% Garantie voor Otoplastieken

Standaard variant, 1e jaar gratis

  • Testen op lekkage en demping
  • Ultrasoonreininging
  • Nieuwe set bij lekkage, defect, verlies

Levertijd 4 tot 7 werkdagen

€ 36,24 incl. btw
€ 29,95 excl. btw
36.24 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
100% Garantie voor Otoplastieken image

100% Garantie voor Otoplastieken

Portofoon variant, 1e jaar gratis

  • Testen op lekkage en demping
  • Ultrasoonreininging
  • ​Nieuwe set bij lekkage, defect, verlies

Levertijd 4 tot 7 werkdagen

€ 42,29 incl. btw
€ 34,95 excl. btw
42.29 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Gehoorbescherming op maat image

Gehoorbescherming op maat

2 stuks, 1x links en 1x rechts

  • Keuze uit zachte of harde oortjes
  • Kosteloos inmeten op locatie
  • ​Met koord en kledingklem

Levertijd 4 tot 7 werkdagen

€ 108,90 incl. btw
€ 90,00 excl. btw
108.9 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Gehoorbescherming op maat image

Gehoorbescherming op maat

2 stuks, voor portofoons

  • Keuze uit zachte of harde oortjes
  • Kosteloos inmeten op locatie
  • Met luchtslang

Levertijd 4 tot 7 werkdagen

€ 127,05 incl. btw
€ 105,00 excl. btw
127.05 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor HP image

SFP Module voor HP

Equivalent: HP H3C (JD119B)

  • Multimode, singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 83,49 incl. btw
€ 69,00 excl. btw
83.49 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Basisinstallatie VoIP-telefoon image

Basisinstallatie VoIP-telefoon

Voor één VoIP-toestel

  • Van updates voorzien
  • SIP-account op het toestel instellen
  • Naderhand support leveren

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 12,10 incl. btw
€ 10,00 excl. btw
12.1 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
DQ Alpha Serie Fixed 300 image

DQ Alpha Serie Fixed 300

Vaste TV Beugel Zwart

  • Geschikt voor schermen van 26" tot 47"
  • Draagvermogen: 40kg
  • VESA 75x75mm tot 300x300mm

Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 24,81 incl. btw
€ 20,50 excl. btw
24.81 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
MCS Testset Touch image

MCS Testset Touch

Voor 4G-, 3G- en 2G-netwerken

  • Meet dekking van 4G-, 3G-, 2G-netwerken
  • Gebruiksduur lithium-ion accu: 24 uur
  • Touchscreen en rubberen behuizing

Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 603,79 incl. btw
€ 499,00 excl. btw
603.79 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor Cisco image

SFP Module voor Cisco

Equivalent: Cisco MGBLH1

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 107,69 incl. btw
€ 89,00 excl. btw
107.69 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor Cisco image

SFP Module voor Cisco

Equivalent: Cisco GLC-SX-MMD

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 107,69 incl. btw
€ 89,00 excl. btw
107.69 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP module voor Zyxel image

SFP module voor Zyxel

Equivalent: Zyxel SFP-LX-D

  • Multimode, singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 68,99 incl. btw
€ 57,02 excl. btw
69 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor HP image

SFP Module voor HP

Equivalent: HP X121 SR (J4858C/J4858D)

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 66,55 incl. btw
€ 55,00 excl. btw
66.55 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor Cisco image

SFP Module voor Cisco

Equivalent: Cisco GLC-SX-MMD

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 83,49 incl. btw
€ 69,00 excl. btw
83.49 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP+ Module Multimode  image

SFP+ Module Multimode

Geschikt voor Ubiquiti, Zyxel, Mikrotik, D-Link, Synology

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 107,69 incl. btw
€ 89,00 excl. btw
107.69 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP+ Module voor Cisco image

SFP+ Module voor Cisco

Equivalent: Cisco SFP-10G-LR-S

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: ​1030 nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 168,19 incl. btw
€ 139,00 excl. btw
168.19 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor Linksys/Cisco image

SFP Module voor Linksys/Cisco

Equivalent: Linksys/Cisco MGBSX1

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 66,55 incl. btw
€ 55,00 excl. btw
66.55 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor Cisco image

SFP Module voor Cisco

Equivalent: Cisco SFP-GE-S

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 66,55 incl. btw
€ 55,00 excl. btw
66.55 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor Cisco image

SFP Module voor Cisco

Equivalent: Cisco SFP-GE-L

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 41,14 incl. btw
€ 34,00 excl. btw
41.14 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP+ Module voor Cisco image

SFP+ Module voor Cisco

Equivalent: Cisco SFP-10G-SR

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 119,79 incl. btw
€ 99,00 excl. btw
119.79 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor HP image

SFP Module voor HP

Equivalent: HP J4859C

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 47,19 incl. btw
€ 39,00 excl. btw
47.19 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Verloopstekker image

Verloopstekker

Van RP-SMA (female) naar RP-TNC (male)


Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 15,84 incl. btw
€ 13,09 excl. btw
15.84 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Configuratie en installatie firewall image

Configuratie en installatie firewall

8 uur, op locatie

  • Configuratie- en installatieservice
  • Voor Sonicwall, Juniper of Cisco firewalls
  • Ongeveer 8 uur, op locatie

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 1.210,00 incl. btw
€ 1.000,00 excl. btw
1210 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Basis Configuratie firewall image

Basis Configuratie firewall

4 uur (remote)

  • Configuratieservice
  • Voor Sonicwall, Juniper of Cisco firewalls
  • Ongeveer 4 uur

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 665,50 incl. btw
€ 550,00 excl. btw
665.5 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP+ Module voor TP-Link image

SFP+ Module voor TP-Link

Equivalent: TP-Link TXM431-SR

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 47,19 incl. btw
€ 39,00 excl. btw
47.19 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP+ Module voor Linksys image

SFP+ Module voor Linksys

Equivalent: Linksys LACXGSR

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 179,00 incl. btw
€ 147,93 excl. btw
179 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
19'' rackmount plate 400mm image

19'' rackmount plate 400mm

 

  • Draagkracht: max. 25 kg
  • Gelakt plaatstaal
  • Afmetingen: 482,6mm x 400mm

Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 56,87 incl. btw
€ 47,00 excl. btw
56.87 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Telestick meeluister-set image

Telestick meeluister-set

 

  • Meeluisteren met telefonische gesprekken
  • Medewerkers makkelijk inwerken
  • Eenvoudig aan te sluiten

Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 54,45 incl. btw
€ 45,00 excl. btw
54.45 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Elektrische TV Plafondbeugel  image

Elektrische TV Plafondbeugel

geschikt voor 32 tot 55 inch

  • Elektrisch te bedienen met afstandsbediening
  • Maximale draagkracht: 30 kg
  • 75° naar beneden te kantelen

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 240,79 incl. btw
€ 199,00 excl. btw
240.79 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Verrijdbare TV Vloerstandaard image

Verrijdbare TV Vloerstandaard

geschikt voor 37 tot 70 inch

  • Verrijdbare vloerstandaard
  • Draagkracht maximaal 40 kilo
  • Scherm 90° te draaien naar portretstand

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 349,69 incl. btw
€ 289,00 excl. btw
349.69 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TV Vloerstandaard Pro image

TV Vloerstandaard Pro

geschikt voor 37 tot 70 inch

  • Verrijdbare vloerstandaard
  • Draagkracht maximaal 50 kilo
  • Scherm 90° te draaien naar portretstand

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 398,09 incl. btw
€ 329,00 excl. btw
398.09 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Glasvezel Wandbox WFR-00033-02 image

Glasvezel Wandbox WFR-00033-02

12x LC Unloaded

  • Voor afmonteren van glasvezelkabels
  • Robuuste kunststof behuizing
  • 12x duplex multimode connectoren

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 35,04 incl. btw
€ 28,96 excl. btw
35.04 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Glasvezel Wandbox WFR-00035-02 image

Glasvezel Wandbox WFR-00035-02

12x duplex LC single mode

  • Voor afmonteren van glasvezelkabels
  • Robuuste kunststof behuizing
  • 12x duplex single mode connectoren

Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 41,09 incl. btw
€ 33,96 excl. btw
41.09 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
113 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2 3

Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie

Aanbiedingen