• Geselecteerde
    producten
  • Annuleer Vergelijk

Laat uw apparatuur installeren door KommaGo

Heeft u een oplossing uit ons ruime assortiment aangeschaft en wilt u deze op locatie laten installeren? Als klant van KommaGo kunt u ervoor kiezen om de installatie van bepaalde producten uit handen te geven en dit over te laten aan een gespecialiseerde installateur. Zo heeft u er zelf geen omkijken naar en kunt u de apparatuur direct in gebruik nemen.

Bekijk onderstaande installatieservices of neem voor vragen en advies contact op met KommaGo via sales@kommago.nl of bel naar 030 669 1220.

Advies? Bel: 030 669 1220
122 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2 3
4G abonnement - 5 MB image

4G abonnement - 5 MB

1 jaar

  • Data Only, 5 MB per maand
  • Multi-roaming simkaart
  • Looptijd 1 jaar

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

45,00 excl. btw
54,45 incl. btw
54.45 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
4G abonnement - 500 MB image

4G abonnement - 500 MB

1 jaar

  • Data Only, 500 MB per maand
  • Multi-roaming simkaart
  • Looptijd 1 jaar

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

125,00 excl. btw
151,25 incl. btw
151.25 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
QSFP Module voor Dell image

QSFP Module voor Dell

Equivalent: Dell QSFP-40G-SR4

  • Multimode
  • MTP (MPO) connector
  • Golflengte: 850 nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

159,00 excl. btw
192,39 incl. btw
192.39 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP+ Module voor Dell image

SFP+ Module voor Dell

Equivalent: Dell SFP-10G-LR

  • Single mode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310 nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

109,00 excl. btw
131,89 incl. btw
131.89 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP+ Module voor Dell image

SFP+ Module voor Dell

Equivalent: Dell SFP-10G-SR

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850 nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

79,00 excl. btw
95,59 incl. btw
95.59 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor Dell image

SFP Module voor Dell

Equivalent: Dell SFP-1G-LX

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

55,00 excl. btw
66,55 incl. btw
66.55 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor Dell image

SFP Module voor Dell

Equivalent: Dell SFP-1G-SX

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850 nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

55,00 excl. btw
66,55 incl. btw
66.55 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Kenwood Handmicrofoon image

Kenwood Handmicrofoon

voor Kenwood TK-portofoons

  • Handmicrofoon met speaker
  • Geschikt voor Kenwood portofoons
  • PTT-knop, 2,5mm jack aansluiting

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

39,00 excl. btw
47,19 incl. btw
47.19 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Voordeelbundel
Motorola CLP446 oortje 10-pack image

Motorola CLP446 oortje 10-pack

met push-to-talk

  • Oortjes met C-vormig oorhaakje
  • Geschikt voor Motorola CLP446
  • Met in-line microfoon en PTT-toets

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

250,00 excl. btw
225,00 excl. btw
272,25 incl. btw
272.25 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Access Point Configuratieservice image

Access Point Configuratieservice

Voor één access point

  • Configureren van uw access point
  • Telefonische pre-inspectie
  • Beknopte demonstratie en instructie

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

25,00 excl. btw
30,25 incl. btw
30.25 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Kenwood Beveiligingsoortje image

Kenwood Beveiligingsoortje

voor Kenwood TK-portofoons

  • Voor Kenwood
  • Met transparant oortje en PTT-toets
  • Ingebouwde microfoon

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

27,50 excl. btw
33,28 incl. btw
33.28 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
IP-camera advies op locatie image

IP-camera advies op locatie

 

  • Professioneel advies op locatie
  • Gedetailleerde offerte op maat
  • Kosten in mindering op offerte*

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

250,00 excl. btw
302,50 incl. btw
302.50 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
KommaGo Cleaning Wipes 5-pack image

KommaGo Cleaning Wipes 5-pack

Schoonmaakdoekjes, 75 stuks totaal

  • Handige schoonmaakdoekjes
  • Voor o.a. headsets en toetsenborden
  • 75 Cleaning wipes in totaal

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

19,00 excl. btw
22,99 incl. btw
22.99 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Basisinstallatie Access Point image

Basisinstallatie Access Point

Voor één access point

  • Professionele installatie op locatie
  • Telefonische pre-inspectie
  • Beknopte demonstratie en instructie

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

99,00 excl. btw
119,79 incl. btw
119.79 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Motorola C-oortje voor CLP446 image

Motorola C-oortje voor CLP446

met push-to-talk

  • Oortje met C-vormig oorhaakje
  • Geschikt voor Motorola CLP446
  • Met in-line microfoon en PTT-toets

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

25,00 excl. btw
30,25 incl. btw
30.25 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP+ Module Open Platform image

SFP+ Module Open Platform

Geschikt voor Ubiquiti, Zyxel, Mikrotik, D-Link, Synology

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

119,00 excl. btw
143,99 incl. btw
143.99 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
100% Garantie voor Otoplastieken image

100% Garantie voor Otoplastieken

Standaard variant, 1e jaar gratis

  • Testen op lekkage en demping
  • Ultrasoonreininging
  • Nieuwe set bij lekkage, defect, verlies

Levertijd 4 tot 7 werkdagen

29,95 excl. btw
36,24 incl. btw
36.24 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
100% Garantie voor Otoplastieken image

100% Garantie voor Otoplastieken

Portofoon variant, 1e jaar gratis

  • Testen op lekkage en demping
  • Ultrasoonreininging
  • ​Nieuwe set bij lekkage, defect, verlies

Levertijd 4 tot 7 werkdagen

34,95 excl. btw
42,29 incl. btw
42.29 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Gehoorbescherming op maat image

Gehoorbescherming op maat

2 stuks, 1x links en 1x rechts

  • Keuze uit zachte of harde oortjes
  • Kosteloos inmeten op locatie
  • ​Met koord en kledingklem

Levertijd 4 tot 7 werkdagen

90,00 excl. btw
108,90 incl. btw
108.90 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Gehoorbescherming op maat image

Gehoorbescherming op maat

2 stuks, voor portofoons

  • Keuze uit zachte of harde oortjes
  • Kosteloos inmeten op locatie
  • Met luchtslang

Levertijd 4 tot 7 werkdagen

105,00 excl. btw
127,05 incl. btw
127.05 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor HP image

SFP Module voor HP

Equivalent: HP H3C (JD119B)

  • Multimode, singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

69,00 excl. btw
83,49 incl. btw
83.49 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Basisinstallatie VoIP-telefoon image

Basisinstallatie VoIP-telefoon

Voor één VoIP-toestel

  • Van updates voorzien
  • SIP-account op het toestel instellen
  • Naderhand support leveren

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

10,00 excl. btw
12,10 incl. btw
12.10 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
MCS Testset Touch image

MCS Testset Touch

Voor 4G-, 3G- en 2G-netwerken

  • Meet dekking van 4G-, 3G-, 2G-netwerken
  • Gebruiksduur lithium-ion accu: 24 uur
  • Touchscreen en rubberen behuizing

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

499,00 excl. btw
603,79 incl. btw
603.79 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor Cisco image

SFP Module voor Cisco

Equivalent: Cisco MGBLH1

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

89,00 excl. btw
107,69 incl. btw
107.69 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor Cisco image

SFP Module voor Cisco

Equivalent: Cisco GLC-SX-MMD

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

89,00 excl. btw
107,69 incl. btw
107.69 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Basisinstallatie Headset image

Basisinstallatie Headset

Voor één headset

  • Van updates voorzien
  • Alle instellingen configureren
  • Compatibel maken met uw telefoon

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

16,53 excl. btw
13,00 excl. btw
15,73 incl. btw
15.73 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP module voor Zyxel image

SFP module voor Zyxel

Equivalent: Zyxel SFP-LX-D

  • Multimode, singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

57,02 excl. btw
69,00 incl. btw
69.00 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor HP image

SFP Module voor HP

Equivalent: HP X121 SR (J4858C/J4858D)

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

55,00 excl. btw
66,55 incl. btw
66.55 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor Cisco image

SFP Module voor Cisco

Equivalent: Cisco GLC-SX-MMD

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

69,00 excl. btw
83,49 incl. btw
83.49 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP+ Module voor Cisco image

SFP+ Module voor Cisco

Equivalent: Cisco SFP-10G-LR-S

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: ​1310 nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

89,00 excl. btw
107,69 incl. btw
107.69 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor Cisco image

SFP Module voor Cisco

Equivalent: Cisco SFP-GE-S

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

39,00 excl. btw
47,19 incl. btw
47.19 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor Cisco image

SFP Module voor Cisco

Equivalent: Cisco SFP-GE-L

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

39,00 excl. btw
47,19 incl. btw
47.19 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP+ Module voor Cisco image

SFP+ Module voor Cisco

Equivalent: Cisco SFP-10G-SR

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

99,00 excl. btw
119,79 incl. btw
119.79 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor HP image

SFP Module voor HP

Equivalent: HP J4859C

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

39,00 excl. btw
47,19 incl. btw
47.19 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
122 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2 3

Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie