• Geselecteerde
    producten
  • Annuleer Vergelijk

Laat uw apparatuur installeren door KommaGo

Heeft u een oplossing uit ons ruime assortiment aangeschaft en wilt u deze op locatie laten installeren? Als klant van KommaGo kunt u ervoor kiezen om de installatie van bepaalde producten uit handen te geven en dit over te laten aan een gespecialiseerde installateur. Zo heeft u er zelf geen omkijken naar en kunt u de apparatuur direct in gebruik nemen.

Bekijk onderstaande installatieservices of neem voor vragen en advies contact op met KommaGo via sales@kommago.nl of bel naar 030 669 1220.

Advies? Bel: 030 669 1220
130 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2 3
Wifizone outdoor sticker image

Wifizone outdoor sticker

tbv hotspots (20x20cm, transparant)

  • Kleur achtergrond: transparant
  • Materiaal: vinyl
  • Formaat: 200x200mm

Vandaag besteld, dinsdag in huis

0,60 excl. btw
0,73 incl. btw
0.73 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Kandao Meeting Pro 360 image

Kandao Meeting Pro 360

360° all-in-one videoconference oplossing

  • Geschikt voor o.a. Microsoft Teams, Zoom
  • Plug & play, direct aansluiten op display
  • 360° camera, speaker en microfoon

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

745,00 excl. btw
901,45 incl. btw
901.45 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
KommaGo Videoconference Kast image

KommaGo Videoconference Kast

 

  • Voor opbergen van randapparatuur
  • Inclusief 2 legborden
  • Afmetingen: 370 x 450 x 370mm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

99,00 excl. btw
119,79 incl. btw
119.79 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
CX04 Universele knikarm image

CX04 Universele knikarm

voor muurmontage van outdoor access points & antennes

  • Voor access points en antennes
  • Draaihoek van 90 graden
  • Diameter buis: 40mm

Vandaag besteld, dinsdag in huis

30,00 excl. btw
36,30 incl. btw
36.30 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor D-Link image

SFP Module voor D-Link

Equivalent: D-Link DEM-310GT

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310 nm

Vandaag besteld, dinsdag in huis

49,00 excl. btw
59,29 incl. btw
59.29 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Camera + NVR voorconfiguratie image

Camera + NVR voorconfiguratie

Voor 1 extra camera

  • Aanvulling op Voorconfiguratie Basis
  • Benodigd per extra camera
  • Alleen voor Dahua en Hikvision

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

25,00 excl. btw
30,25 incl. btw
30.25 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Core SWX TorchLED Bolt 300 image

Core SWX TorchLED Bolt 300

Professionele lichtset incl. 3x Licht, Statief, Accu, Tas

  • Complete lichtset met accessoires
  • Werkt op oplaadbare accu's
  • Inclusief draagtas

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

699,00 excl. btw
845,79 incl. btw
845.79 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Camera + NVR voorconfiguratie image

Camera + NVR voorconfiguratie

Basis voor 1 camera en 1 NVR

  • Camerasysteem direct gebruiksklaar
  • Camera's voorzien van nieuwste firmware
  • Alleen voor Dahua en Hikvision

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

50,00 excl. btw
60,50 incl. btw
60.50 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Multi-provider roaming IoT SIM image

Multi-provider roaming IoT SIM

Global - 100GB - 1 jaar

  • Data Only, 100GB
  • Multi-provider roaming simkaart
  • Looptijd 1 jaar

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

1.500,00 excl. btw
1.815,00 incl. btw
1815.00 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Multi-provider roaming IoT SIM image

Multi-provider roaming IoT SIM

Global - 50GB - 1 jaar

  • ​Data Only, 50GB
  • Multi-provider roaming simkaart
  • Looptijd 1 jaar

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

850,00 excl. btw
1.028,50 incl. btw
1028.50 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Multi-provider roaming IoT SIM image

Multi-provider roaming IoT SIM

EU - 100GB - 3 jaar

  • Data Only, 100GB
  • Multi-provider roaming simkaart
  • Looptijd 3 jaar

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

900,00 excl. btw
1.089,00 incl. btw
1089.00 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Multi-provider roaming IoT SIM image

Multi-provider roaming IoT SIM

EU - 100GB - 1 jaar

  • Data Only, 100GB
  • Multi-provider roaming simkaart
  • Looptijd 1 jaar

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

850,00 excl. btw
1.028,50 incl. btw
1028.50 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Multi-provider roaming IoT SIM image

Multi-provider roaming IoT SIM

EU - 50GB - 3 jaar

  • ​Data Only, 50GB
  • Multi-provider roaming simkaart
  • Looptijd 3 jaar

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

650,00 excl. btw
786,50 incl. btw
786.50 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Multi-provider roaming IoT SIM image

Multi-provider roaming IoT SIM

EU - 50GB - 1 jaar

  • Data Only, 50GB
  • Multi-provider roaming simkaart
  • Looptijd 1 jaar

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

500,00 excl. btw
605,00 incl. btw
605.00 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Multi-provider roaming IoT SIM image

Multi-provider roaming IoT SIM

EU - 25GB - 3 jaar

  • Data Only, 25GB
  • Multi-provider roaming simkaart
  • Looptijd 3 jaar

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

525,00 excl. btw
635,25 incl. btw
635.25 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Multi-provider roaming IoT SIM image

Multi-provider roaming IoT SIM

EU - 25GB - 1 jaar

  • Data Only, 25GB
  • Multi-provider roaming simkaart
  • Looptijd 1 jaar

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

325,00 excl. btw
393,25 incl. btw
393.25 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Pigtail van MMCX connector image

Pigtail van MMCX connector

naar N-male connector 30 cm

  • MMCX - N-male
  • Voor Mikrotik / Routerboard

Vandaag besteld, dinsdag in huis

15,00 excl. btw
18,15 incl. btw
18.15 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
KommaGo Plug&Go Configuratieservice image

KommaGo Plug&Go Configuratieservice

Voor één 4G/5G (modem)router

  • Configureren van uw access points
  • Testen hardware en updaten software
  • 4G/5G router is direct gebruiksklaar

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

50,00 excl. btw
60,50 incl. btw
60.50 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Outdoor antennekabel HDF200 image

Outdoor antennekabel HDF200

met RP-SMA/TNC koppelstukken 2 meter

  • ​2 meter
  • RP-TNC (Male)
  • RP-SMA (Male)

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

25,00 excl. btw
30,25 incl. btw
30.25 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Out of the box, ready to go  image

Out of the box, ready to go

nieuwste (firmware) updates en getest

  • Configureren en testen van uw systeem
  • Firmware updaten
  • Microsoft Teams test call houden

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

89,00 excl. btw
107,69 incl. btw
107.69 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Antennekabel HDF400 150cm image

Antennekabel HDF400 150cm

RP-TNC(male) naar N(male) low-loss

  • N(male) - RP-TNC(Male)
  • ​Geïntegreerde connectore
  • Lengte: 1,5 meter

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

21,00 excl. btw
25,41 incl. btw
25.41 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Verloopstekker image

Verloopstekker

van N(female) naar RP-TNC(male)

  • N (female)
  • RP-TNC (male)

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

15,00 excl. btw
18,15 incl. btw
18.15 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Predicatieve WiFi Site Survey image

Predicatieve WiFi Site Survey

Voor één verdieping <5.000 m2

  • Intekening van access points op plattegrond
  • Gegronde inschatting nodige access points
  • Rapport inclusief heatmap en advies

Vandaag besteld, dinsdag in huis

495,00 excl. btw
598,95 incl. btw
598.95 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Zomer Sale
Focusrite Scarlett 2i2 3rd Gen image

Focusrite Scarlett 2i2 3rd Gen

USB Geluidskaart, 2x XLR in, 2x Line out

  • USB audio interface
  • 2x XLR in, 1x 6.35mm TRS jack in
  • USB aansluiting, 2x 6,35mm jack uit

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

152,63 excl. btw
184,68 incl. btw
184.68 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Draytek Voorconfiguratie image

Draytek Voorconfiguratie

KPN Eigen Modem Keuze

  • Juiste configuratie-instellingen Draytek
  • Ter vervanging van KPN Experia Box
  • Router is direct gebruiksklaar

Vandaag besteld, dinsdag in huis

149,00 excl. btw
180,29 incl. btw
180.29 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Uitgebreide programmering Repeater image

Uitgebreide programmering Repeater

Voor vergunning houdende repeaters

  • Telefonische pre-inspectie en check achteraf
  • Programmeren van groepen, zendvermogen
  • Programmeren en versleutelen kanalen

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Herprogrammering Portofoon image

Herprogrammering Portofoon

Voor vergunningsvrije portofoons

  • Telefonische pre-inspectie en check achteraf
  • Frequenties (446mHz) aanpassen
  • Instellen van de VOX-functie en oproeptoon

Vandaag besteld, dinsdag in huis

15,00 excl. btw
18,15 incl. btw
18.15 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Uitgebreide programmering Portofoon image

Uitgebreide programmering Portofoon

Voor vergunning houdende portofoons

  • Omvat de Basisprogrammering
  • Groepen en inrichting per kanaal instellen 
  • Ook noodknop, man-down en lone-worker

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

25,00 excl. btw
30,25 incl. btw
30.25 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Basisprogrammering Portofoon image

Basisprogrammering Portofoon

Voor vergunning houdende portofoons

  • Telefonische pre-inspectie en check achteraf
  • Kanalen en zendvermogen programmeren
  • Kanalen versleutelen voor extra beveiliging

Vandaag besteld, dinsdag in huis

15,00 excl. btw
18,15 incl. btw
18.15 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
OP=OP
demo - DveeTech S2R image

demo - DveeTech S2R

4K Ultra HD Camera

  • HD webcam en 4K action cam in één
  • Kijkhoek 170 graden, 4x digitale zoom
  • USB-aansluitkabel gratis bij te bestellen

Vandaag besteld, dinsdag in huis

33,00 excl. btw
39,93 incl. btw
39.93 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Headset Startklaar Service image

Headset Startklaar Service

Software installatie voor één headset

  • Software update en productcheck
  • Voor ​bekabelde USB en USB-C headsets
  • En draadloze DECT en Bluetooth headsets

Vandaag besteld, dinsdag in huis

10,00 excl. btw
12,10 incl. btw
12.10 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
USB-C naar USB-A adapter image

USB-C naar USB-A adapter

USB-C female naar USB-A male

  • USB-A: pc, laptop, smart device, etc.
  • USB-C: headset, printer, harde schijf, etc.
  • Datasnelheden tot 5 Gbps

Vandaag besteld, dinsdag in huis

12,00 excl. btw
14,52 incl. btw
14.52 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
4G abonnement - 500 MB image

4G abonnement - 500 MB

1 jaar

  • Data Only, 500 MB per maand
  • Multi-roaming simkaart
  • Looptijd 1 jaar

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

120,00 excl. btw
145,20 incl. btw
145.20 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
QSFP Module voor Dell image

QSFP Module voor Dell

Equivalent: Dell QSFP-40G-SR4

  • Multimode
  • MTP (MPO) connector
  • Golflengte: 850 nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

159,00 excl. btw
192,39 incl. btw
192.39 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP+ Module voor Dell image

SFP+ Module voor Dell

Equivalent: Dell SFP-10G-LR

  • Single mode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310 nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

109,00 excl. btw
131,89 incl. btw
131.89 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP+ Module voor Dell image

SFP+ Module voor Dell

Equivalent: Dell SFP-10G-SR

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850 nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

79,00 excl. btw
95,59 incl. btw
95.59 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor Dell image

SFP Module voor Dell

Equivalent: Dell SFP-1G-LX

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

55,00 excl. btw
66,55 incl. btw
66.55 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor Dell image

SFP Module voor Dell

Equivalent: Dell SFP-1G-SX

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850 nm

Vandaag besteld, dinsdag in huis

55,00 excl. btw
66,55 incl. btw
66.55 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
KommaGo Plug&amp;Go Configuratieservice image

KommaGo Plug&Go Configuratieservice

Voor één access point

  • Configureren van uw access point
  • Telefonische pre-inspectie
  • Beknopte demonstratie en instructie

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

25,00 excl. btw
30,25 incl. btw
30.25 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
130 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2 3

Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie