• Geselecteerde
    producten
  • Annuleer Vergelijk

Advies? Bel: 030 669 1222
724 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
2 3 4 5 6
Ruckus Unleashed Support 1 AP image

Ruckus Unleashed Support 1 AP

5 jaar, voor 26e t/m 50e AP binnen 1 LAN

  • 5 jaar support
  • Voor één access point (AP 26 t/m 50)
  • Technische ondersteuning Ruckus

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

75,00 excl. btw
90,75 incl. btw
90.75 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ruckus Unleashed Support 1 AP image

Ruckus Unleashed Support 1 AP

3 jaar, voor 26e t/m 50e AP binnen 1 LAN

  • 3 jaar support
  • Voor één access point (AP 26 t/m 50)
  • Technische ondersteuning Ruckus

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

50,00 excl. btw
60,50 incl. btw
60.50 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ruckus Unleashed Support 1 AP image

Ruckus Unleashed Support 1 AP

1 jaar, voor 26e t/m 50e AP binnen 1 LAN

  • 1 jaar support
  • Voor één access point (AP 26 t/m 50)
  • Technische ondersteuning Ruckus

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

25,00 excl. btw
30,25 incl. btw
30.25 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
APC NetShelter WX 6U image

APC NetShelter WX 6U

Wall Mount Cabinet

  • 19 inch serverkast voor muurmontage
  • Hoogte: 6U (6 hoogte eenheden)
  • Vergrendelbare deur

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

149,00 excl. btw
180,29 incl. btw
180.29 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Cisco 800-IL-PM-2 PoE adapter image

Cisco 800-IL-PM-2 PoE adapter

voor Cisco 800-serie routers

  • PoE-adapter (802.3af)
  •  Geschikt voor Cisco 880 routers
  • Output: ​48V DC

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

109,90 excl. btw
132,98 incl. btw
132.98 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Basisinstallatie Access Point image

Basisinstallatie Access Point

Voor één access point

  • Professionele installatie op locatie
  • Telefonische pre-inspectie
  • Beknopte demonstratie en instructie

Bel voor levertijd

99,00 excl. btw
119,79 incl. btw
119.79 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
APC Easy-UPS BV 1000VA image

APC Easy-UPS BV 1000VA

noodstroomvoeding 4x stopcontact

  • 4x Schuko-aansluitingen
  • Overbruggingstijd max. 150 minuten
  • Vermogen 800 Watt/1000 VA

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

89,00 excl. btw
107,69 incl. btw
107.69 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
APC Easy-UPS BV 800VA image

APC Easy-UPS BV 800VA

noodstroomvoeding 4x stopcontact

  • ​​4x Schuko-aansluitingen
  • Overbruggingstijd max. 140 minuten
  • Vermogen 450 Watt/800 VA

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

79,00 excl. btw
95,59 incl. btw
95.59 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
APC Easy-UPS BV 650VA image

APC Easy-UPS BV 650VA

noodstroomvoeding 4x stopcontact

  • ​​4x Schuko-aansluitingen
  • Overbruggingstijd max. 120 minuten
  • Vermogen 375 Watt/650 VA

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

75,00 excl. btw
90,75 incl. btw
90.75 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
APC Easy-UPS BV 500VA image

APC Easy-UPS BV 500VA

noodstroomvoeding 4x stopcontact

  • ​​4x Schuko-aansluitingen
  • Overbruggingstijd max. 100 minuten
  • Vermogen 300 Watt/500 VA

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

60,00 excl. btw
72,60 incl. btw
72.60 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
APC Easy-UPS BV 1000VA image

APC Easy-UPS BV 1000VA

noodstroomvoeding 6x C13

  • 6x C13-aansluitingen
  • Overbruggingstijd max. 150 minuten
  • Vermogen 800 Watt/1000 VA

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

92,00 excl. btw
111,32 incl. btw
111.32 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
APC Easy-UPS BV 800VA image

APC Easy-UPS BV 800VA

noodstroomvoeding 6x C13

  • 6x C13-aansluitingen
  • Overbruggingstijd max. 140 minuten
  • Vermogen 450 Watt/800 VA

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

79,00 excl. btw
95,59 incl. btw
95.59 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
APC Easy-UPS BV 650VA image

APC Easy-UPS BV 650VA

noodstroomvoeding 6x C13

  • 6x C13-aansluitingen
  • Overbruggingstijd max. 120 minuten
  • Vermogen 375 Watt/650 VA

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

69,00 excl. btw
83,49 incl. btw
83.49 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
APC Easy-UPS BV 500VA image

APC Easy-UPS BV 500VA

noodstroomvoeding 6x C13

  • 6x C13-aansluitingen
  • Overbruggingstijd max. 100 minuten
  • Vermogen 300 Watt/500 VA

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

60,00 excl. btw
72,60 incl. btw
72.60 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Cisco Meraki MS120-24 image

Cisco Meraki MS120-24

Cloud Licentie 1 jaar

  • Verplichte licentie voor cloud beheer
  • Geldig voor 1 switch voor 1 jaar
  • Inclusief 24/7 support en firmware upgrades

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

59,34 excl. btw
71,80 incl. btw
71.80 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
MikroTik FTC Glasvezel Converter image

MikroTik FTC Glasvezel Converter

Glasvezel naar Ethernet (koper)

  • Glasvezel naar Ethernet converter
  • Weerbestendige behuizing
  • Voeding: 12-57V passief of 802.3af PoE

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

35,00 excl. btw
42,35 incl. btw
42.35 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Systeemplafond Montageclips (5-pack) image

Systeemplafond Montageclips (5-pack)

voor o.a. Zyxel NAP102 en NAP203

  • Voordeelpack van 5 montageclips
  • Eenvoudige montage in 3 stappen
  • Geschikt tot aan de WAC6303D-S

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

35,00 excl. btw
42,35 incl. btw
42.35 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti SFP+ Transceiver Module image

Ubiquiti SFP+ Transceiver Module

SFP+ naar RJ45

  • Ethernetkabel aansluiten op SFP+ poort
  • Gegevenssnelheid: 1000/10.000 Mbps
  • Kabelafstand: 100 m

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

69,00 excl. btw
83,49 incl. btw
83.49 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
APC RBC23 Accu image

APC RBC23 Accu

 

  • Officiële APC vervangingsaccu
  • Hot swappable
  • 1 jaar garantie

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

275,00 excl. btw
332,75 incl. btw
332.75 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
UniFi Pro Mounting System image

UniFi Pro Mounting System

voor UAP-AC-PRO, UAP-AC-HD en UAP-AC-SHD

  • UAP-AC-PRO
  • UAP-AC-HD
  • UAP-AC-SHD

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

14,05 excl. btw
17,00 incl. btw
17.00 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP+ Module Open Platform image

SFP+ Module Open Platform

Geschikt voor Ubiquiti, Zyxel, Mikrotik, D-Link, Synology

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

99,00 excl. btw
119,79 incl. btw
119.79 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
APC Smart-UPS SRT Li-Ion 3000VA image

APC Smart-UPS SRT Li-Ion 3000VA

noodstroomvoeding, USB

  • 6x C13 en 2x C19 aansluitingen
  • Overbruggingstijd max. 80 minuten
  • Vermogen 2700 Watt/3000 VA

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

3.698,93 excl. btw
4.475,71 incl. btw
4475.71 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Aruba AP-203H Deskmount Kit image

Aruba AP-203H Deskmount Kit

 

  • Access point standaard
  • Voor Aruba AP-203H
  • Neer te zetten op o.a. bureau of kast

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

35,00 excl. btw
42,35 incl. btw
42.35 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
APC Smart-UPS SRT Li-Ion 3000VA image

APC Smart-UPS SRT Li-Ion 3000VA

noodstroomvoeding, USB, netwerkkaart

  • 6x C13 en 2x C19 aansluitingen
  • Overbruggingstijd max. 80 minuten
  • Vermogen 2700 Watt/3000 VA

Levertijd 4 tot 7 werkdagen

4.038,81 excl. btw
4.886,96 incl. btw
4886.96 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti Cloud Key Gen2 Rackmount Kit image

Ubiquiti Cloud Key Gen2 Rackmount Kit

voor UniFi Cloud Key Gen2 en Gen2 Plus

  • Rackmount voor Cloud Key Gen2 (Plus)
  • Uitsparing voor display
  • RJ45 Ethernetaansluiting

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

99,00 excl. btw
119,79 incl. btw
119.79 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
APC Smart-UPS SRT Li-Ion 2200VA image

APC Smart-UPS SRT Li-Ion 2200VA

noodstroomvoeding, USB, netwerkkaart

  • 6x C13 en 2x C19 aansluitingen
  • Overbruggingstijd max. 110 minuten
  • Vermogen 1980 Watt/2200 VA

Levertijd 4 tot 7 werkdagen

2.792,61 excl. btw
3.379,06 incl. btw
3379.06 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
APC Smart-UPS SRT Li-Ion 2200VA image

APC Smart-UPS SRT Li-Ion 2200VA

noodstroomvoeding, USB

  • 6x C13 en 2x C19 aansluitingen
  • Overbruggingstijd max. 110 minuten
  • Vermogen 1980 Watt/2200 VA

Levertijd 4 tot 7 werkdagen

2.452,73 excl. btw
2.967,81 incl. btw
2967.81 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
APC Smart-UPS 3000VA 8x C13 image

APC Smart-UPS 3000VA 8x C13

1x C19, noodstroomvoeding, 2U, RM, USB, netwerkkaart

  • 8x C13 en 1x C19-aansluiting
  • Overbruggingstijd max. 71 minuten
  • Vermogen 2700 Watt/3000 VA

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

1.899,00 excl. btw
2.297,79 incl. btw
2297.79 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor HP image

SFP Module voor HP

Equivalent: HP H3C (JD119B)

  • Multimode, singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

69,00 excl. btw
83,49 incl. btw
83.49 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
APC Smart-UPS 750VA 4x C13 image

APC Smart-UPS 750VA 4x C13

noodstroomvoeding, 2U, RM, netwerkkaart

  • 4 C13 aansluitingen
  • Overbruggingstijd max. 139.5 minuten
  • Vermogen 500 Watt/750 VA

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

635,00 excl. btw
768,35 incl. btw
768.35 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
APC UPS Battery Pack SRT96 image

APC UPS Battery Pack SRT96

Extern Batterijpakket

  • Verleng runtime Smart-UPS On-Line
  • Hot swappable accu 96V, 101VAh
  • Compatible met 2U serverracks

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

1.019,00 excl. btw
1.232,99 incl. btw
1232.99 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
APC Smart-UPS On-Line 3000VA image

APC Smart-UPS On-Line 3000VA

8x C13, 2x C19, rackmountable

  • 8x C13 en 2x C19 aansluitingen
  • Overbruggingstijd max. 72.9 minuten
  • Vermogen 2700 Watt/3000 VA

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

2.279,00 excl. btw
2.757,59 incl. btw
2757.59 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti POE-48-24W-G 5-pack image

Ubiquiti POE-48-24W-G 5-pack

Passieve Gigabit 48V 0,5A PoE injectors

  • 10/100/1000 Passieve 48V PoE injectoren
  • Vermogen: 24W (48v 0,5A)
  • Geschikt voor o.a. UAP-AC-Pro

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

75,00 excl. btw
90,75 incl. btw
90.75 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
APC APCRBC140 Accu image

APC APCRBC140 Accu

 

  • Officiële APC vervangingsaccu
  • Hot swappable
  • 1 jaar garantie

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

455,00 excl. btw
550,55 incl. btw
550.55 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
APC Smart-UPS 3000VA 8x C13 image

APC Smart-UPS 3000VA 8x C13

1x C19, noodstroomvoeding, 2U, RM, USB, SmartConnect

  • 8x C13 en 1x C19-aansluiting
  • Overbruggingstijd max. 71 minuten
  • Vermogen 2700 Watt/3000 VA

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

1.629,00 excl. btw
1.971,09 incl. btw
1971.09 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
APC Smart-UPS 3000VA 8x C13 image

APC Smart-UPS 3000VA 8x C13

1x C19, noodstroomvoeding, USB, SmartConnect

  • 8x C13 en 1x C19-aansluiting
  • Overbruggingstijd max. 118 minuten
  • Vermogen 2700 Watt/3000 VA

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

1.379,00 excl. btw
1.668,59 incl. btw
1668.59 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
APC Smart-UPS 2200VA 8x C13 image

APC Smart-UPS 2200VA 8x C13

1x C19, noodstroomvoorziening, 2U, RM, USB, SmartConnect

  • 8x C13 en 1x C19-aansluiting
  • Overbruggingstijd max. 92.3 minuten
  • Vermogen 1980 Watt/2200 VA

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

1.235,00 excl. btw
1.494,35 incl. btw
1494.35 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
ACT Glasvezeltester image

ACT Glasvezeltester

 

  • Glazvezelkabels doormeten
  • Werkt op 2 AA-batterijen
  • Golflengte: 650 ± 10 nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

129,00 excl. btw
156,09 incl. btw
156.09 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
APC Smart-UPS 2200VA 8x C13, 1x C19 image

APC Smart-UPS 2200VA 8x C13, 1x C19

noodstroomvoeding, USB, SmartConnect

  • 8x C13 en 1x C19-aansluiting
  • Overbruggingstijd max. 144 minuten
  • Vermogen 1980 Watt/2200 VA

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

889,00 excl. btw
1.075,69 incl. btw
1075.69 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor Cisco image

SFP Module voor Cisco

Equivalent: Cisco MGBLH1

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

89,00 excl. btw
107,69 incl. btw
107.69 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
APC Smart-UPS On-Line 15 kVA image

APC Smart-UPS On-Line 15 kVA

8x C19, hardwire 3-fase

  • 8x C19 en 1x hardwire 3-fase uitgang
  • Overbruggingstijd max. 133.3 minuten
  • Vermogen 12 kW/15 kVA

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

8.599,00 excl. btw
10.404,79 incl. btw
10404.79 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
APC Smart-UPS On-Line 10000VA image

APC Smart-UPS On-Line 10000VA

6x C13, 4x C19, hardwire 1-fase

  • 6x C13 en 4x C19 en hardwire 1-fase
  • Overbruggingstijd max. 91.9 minuten
  • Vermogen 10000 Watt/10000 VA

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

5.999,00 excl. btw
7.258,79 incl. btw
7258.79 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti UniFi NanoHD Skin image

Ubiquiti UniFi NanoHD Skin

Camo Cover, 3 stuks

  • Losse cover voor andere look
  • Voor Ubiquiti UniFi NanoHD access points
  • 3-pack

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

50,00 excl. btw
60,50 incl. btw
60.50 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
724 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
2 3 4 5 6

Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie