• Geselecteerde
    producten
  • Annuleer Vergelijk

Advies? Bel: 030 669 1222
66 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2
SFP+ Module Open Platform image

SFP+ Module Open Platform

Geschikt voor Ubiquiti, Zyxel, Mikrotik, D-Link, Synology

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 143,99 incl. btw
€ 119,00  excl. btw 143.99 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link EAP245 V3 3-pack image

TP-Link EAP245 V3 3-pack

+ OC200 cloud controller

  • WiFi snelheid 450 Mbps + 1300 Mbps
  • 2 x Gigabit LAN met PoE+ (incl. injector)
  • Tot 200mW zendvermogen

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 380,56 incl. btw
€ 314,51  excl. btw 380.56 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link EAP245 V3 4-pack image

TP-Link EAP245 V3 4-pack

+ OC200 cloud controller

  • WiFi snelheid 450 Mbps + 1300 Mbps
  • 2 x Gigabit LAN met PoE+ (incl. injector)
  • Tot 200mW zendvermogen

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 478,47 incl. btw
€ 395,43  excl. btw 478.47 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor HP image

SFP Module voor HP

Equivalent: HP H3C (JD119B)

  • Multimode, singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 83,49 incl. btw
€ 69,00  excl. btw 83.49 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
MCS Testset Touch image

MCS Testset Touch

Voor 4G-, 3G- en 2G-netwerken

  • Meet dekking van 4G-, 3G-, 2G-netwerken
  • Gebruiksduur lithium-ion accu: 24 uur
  • Touchscreen en rubberen behuizing

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 603,79 incl. btw
€ 499,00  excl. btw 603.79 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor Cisco image

SFP Module voor Cisco

Equivalent: Cisco MGBLH1

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 107,69 incl. btw
€ 89,00  excl. btw 107.69 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor Cisco image

SFP Module voor Cisco

Equivalent: Cisco GLC-SX-MMD

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 107,69 incl. btw
€ 89,00  excl. btw 107.69 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP module voor Zyxel image

SFP module voor Zyxel

Equivalent: Zyxel SFP-LX-D

  • Multimode, singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 68,99 incl. btw
€ 57,02  excl. btw 69 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
WiFi hotspot ontvanger bundel image

WiFi hotspot ontvanger bundel

incl. EZ Hotspot Extender v4

  • Versterk vrijwel elke WiFi-hotspot
  • ​Wi-Fi snelheid tot 300 Mbps
  • Hoog zendvermogen van 1000mW

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 264,99 incl. btw
€ 219,00  excl. btw 264.99 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor HP image

SFP Module voor HP

Equivalent: HP X121 SR (J4858C/J4858D)

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 66,55 incl. btw
€ 55,00  excl. btw 66.55 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor Cisco image

SFP Module voor Cisco

Equivalent: Cisco GLC-SX-MMD

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 83,49 incl. btw
€ 69,00  excl. btw 83.49 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP+ Module Multimode  image

SFP+ Module Multimode

Geschikt voor Ubiquiti, Zyxel, Mikrotik, D-Link, Synology

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 107,69 incl. btw
€ 89,00  excl. btw 107.69 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP+ Module voor Cisco image

SFP+ Module voor Cisco

Equivalent: Cisco SFP-10G-LR-S

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: ​1030 nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 168,19 incl. btw
€ 139,00  excl. btw 168.19 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor Linksys/Cisco image

SFP Module voor Linksys/Cisco

Equivalent: Linksys/Cisco MGBSX1

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 66,55 incl. btw
€ 55,00  excl. btw 66.55 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor Cisco image

SFP Module voor Cisco

Equivalent: Cisco SFP-GE-S

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 66,55 incl. btw
€ 55,00  excl. btw 66.55 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor Cisco image

SFP Module voor Cisco

Equivalent: Cisco SFP-GE-L

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 66,55 incl. btw
€ 55,00  excl. btw 66.55 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP+ Module voor Cisco image

SFP+ Module voor Cisco

Equivalent: Cisco SFP-10G-SR

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 119,79 incl. btw
€ 99,00  excl. btw 119.79 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor HP image

SFP Module voor HP

Equivalent: HP J4859C

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 47,19 incl. btw
€ 39,00  excl. btw 47.19 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Configuratie en installatie firewall image

Configuratie en installatie firewall

8 uur, op locatie

  • Configuratie- en installatieservice
  • Voor Sonicwall, Juniper of Cisco firewalls
  • Ongeveer 8 uur, op locatie

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 1.210,00 incl. btw
€ 1.000,00  excl. btw 1210 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Basis Configuratie firewall image

Basis Configuratie firewall

4 uur (remote)

  • Configuratieservice
  • Voor Sonicwall, Juniper of Cisco firewalls
  • Ongeveer 4 uur

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 665,50 incl. btw
€ 550,00  excl. btw 665.5 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP+ Module voor TP-Link image

SFP+ Module voor TP-Link

Equivalent: TP-Link TXM431-SR

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 89,00 incl. btw
€ 73,55  excl. btw 89 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
11n Hotspotbundel (9dBi) image

11n Hotspotbundel (9dBi)

incl. rondstralende 9dBi antenne

  • 1x EnGenius ENS202EXT
  • 1x Canopii 9dBi omni-antenne
  • Inclusief kabels en isolatietape

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 240,79 incl. btw
€ 199,00  excl. btw 240.79 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP+ Module voor Linksys image

SFP+ Module voor Linksys

Equivalent: Linksys LACXGSR

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 179,00 incl. btw
€ 147,93  excl. btw 179 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
19'' rackmount plate 400mm image

19'' rackmount plate 400mm

 

  • Draagkracht: max. 25 kg
  • Gelakt plaatstaal
  • Afmetingen: 482,6mm x 400mm

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 56,87 incl. btw
€ 47,00  excl. btw 56.87 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Glasvezel Wandbox WFR-00033-02 image

Glasvezel Wandbox WFR-00033-02

12x LC Unloaded

  • Voor afmonteren van glasvezelkabels
  • Robuuste kunststof behuizing
  • 12x duplex multimode connectoren

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 35,04 incl. btw
€ 28,96  excl. btw 35.04 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Glasvezel Wandbox WFR-00035-02 image

Glasvezel Wandbox WFR-00035-02

12x duplex LC single mode

  • Voor afmonteren van glasvezelkabels
  • Robuuste kunststof behuizing
  • 12x duplex single mode connectoren

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 41,09 incl. btw
€ 33,96  excl. btw 41.09 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Glasvezel Wandbox WFR-00034-02 image

Glasvezel Wandbox WFR-00034-02

12x duplex LC multimode

  • Voor afmonteren van glasvezelkabels
  • Robuuste kunststof behuizing
  • 12x lege LC connectoren

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 39,71 incl. btw
€ 32,82  excl. btw 39.71 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
US CONEC 9393 Fiber Cleaner image

US CONEC 9393 Fiber Cleaner

Glasvezel Reinigingspen

  • 525 reinigingen
  • Reinigt LC en MU connectoren
  • Reinigt connectoren in adapters en kabels

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 112,05 incl. btw
€ 92,60  excl. btw 112.05 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
US CONEC 7104 Fiber Cleaner image

US CONEC 7104 Fiber Cleaner

Glasvezel Reinigingspen

  • 600 reinigingen
  • Reinigt MTP en MPO connectoren
  • Reinigt connectoren in adapters en kabels

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 168,78 incl. btw
€ 139,49  excl. btw 168.78 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
US CONEC 13964 Fiber Cleaner image

US CONEC 13964 Fiber Cleaner

Glasvezel Reinigingspen

  • 525 reinigingen
  • Reinigt SC, ST, FC en E2000 connectoren
  • Reinigt connectoren in adapters en kabels

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 102,93 incl. btw
€ 85,07  excl. btw 102.93 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
US CONEC 9392 Fiber Cleaner image

US CONEC 9392 Fiber Cleaner

Glasvezel Reinigingspen

  • 525 reinigingen
  • Reinigt SC, ST, FC en E2000 connectoren
  • Reinigt connectoren in adapters en kabels

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 112,05 incl. btw
€ 92,60  excl. btw 112.05 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
ACT Fiber Optic Microscoop image

ACT Fiber Optic Microscoop

 

  • Microscoop voor glasvezel
  • Voor SC. ST, FC en LC, MU connectoren
  • Gevoed door 3 AAA-batterijen

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 348,30 incl. btw
€ 287,85  excl. btw 348.3 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
OEM Reel Cleaner image

OEM Reel Cleaner

 

  • 400 reinigingen
  • Bevat geen alcohol
  • Rolt automatisch door na gebruik 

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 157,89 incl. btw
€ 130,49  excl. btw 157.89 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor Netgear image

SFP Module voor Netgear

Equivalent: Netgear AGM732F

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 47,19 incl. btw
€ 39,00  excl. btw 47.19 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor Linksys/Cisco image

SFP Module voor Linksys/Cisco

Equivalent: Linksys/Cisco MGBLX1

  • Singlemode
  • LC connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 68,99 incl. btw
€ 57,02  excl. btw 69 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor Netgear image

SFP Module voor Netgear

Equivalent: Netgear AGM731F

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 47,19 incl. btw
€ 39,00  excl. btw 47.19 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor HP image

SFP Module voor HP

Equivalent: HP Procurve J4858C

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 66,55 incl. btw
€ 55,00  excl. btw 66.55 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP+ Module voor Netgear image

SFP+ Module voor Netgear

Equivalent: Netgear AXM761

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 59,29 incl. btw
€ 49,00  excl. btw 59.29 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP+ Module voor Netgear image

SFP+ Module voor Netgear

Equivalent: Netgear AXM762

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 107,69 incl. btw
€ 89,00  excl. btw 107.69 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Universele Micro USB-lader image

Universele Micro USB-lader

5 volt 1 ampère

  • Micro USB (male) aansluiting
  • Output: 5 volt 1 ampère
  • Geschikt voor 3G/4G MiFi producten

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 13,50 incl. btw
€ 11,16  excl. btw 13.5 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
66 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2

Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie