• Geselecteerde
    producten
  • Annuleer Vergelijk

Advies? Bel: 030 669 1222
13 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1
ACT Glasvezeltester image

ACT Glasvezeltester

 

  • Glazvezelkabels doormeten
  • Werkt op 2 AA-batterijen
  • Golflengte: 650 ± 10 nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 156,09 incl. btw
€ 129,00 excl. btw
156.09 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
IgniteNet Alignment Scope image

IgniteNet Alignment Scope

voor MetroLinq

  • Hulpmiddel voor uitrichten van AP's
  • Geschikt voor hergebruik na installatie
  • ​Tijdbesparend

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 151,25 incl. btw
€ 125,00 excl. btw
151.25 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Glasvezel Wandbox WFR-00033-02 image

Glasvezel Wandbox WFR-00033-02

12x LC Unloaded

  • Voor afmonteren van glasvezelkabels
  • Robuuste kunststof behuizing
  • 12x duplex multimode connectoren

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 35,04 incl. btw
€ 28,96 excl. btw
35.04 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Glasvezel Wandbox WFR-00035-02 image

Glasvezel Wandbox WFR-00035-02

12x duplex LC single mode

  • Voor afmonteren van glasvezelkabels
  • Robuuste kunststof behuizing
  • 12x duplex single mode connectoren

Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 41,09 incl. btw
€ 33,96 excl. btw
41.09 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Glasvezel Wandbox WFR-00034-02 image

Glasvezel Wandbox WFR-00034-02

12x duplex LC multimode

  • Voor afmonteren van glasvezelkabels
  • Robuuste kunststof behuizing
  • 12x lege LC connectoren

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 39,71 incl. btw
€ 32,82 excl. btw
39.71 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
US CONEC 9393 Fiber Cleaner image

US CONEC 9393 Fiber Cleaner

Glasvezel Reinigingspen

  • 525 reinigingen
  • Reinigt LC en MU connectoren
  • Reinigt connectoren in adapters en kabels

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 112,05 incl. btw
€ 92,60 excl. btw
112.05 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
US CONEC 7104 Fiber Cleaner image

US CONEC 7104 Fiber Cleaner

Glasvezel Reinigingspen

  • 600 reinigingen
  • Reinigt MTP en MPO connectoren
  • Reinigt connectoren in adapters en kabels

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 168,78 incl. btw
€ 139,49 excl. btw
168.78 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
US CONEC 13964 Fiber Cleaner image

US CONEC 13964 Fiber Cleaner

Glasvezel Reinigingspen

  • 525 reinigingen
  • Reinigt SC, ST, FC en E2000 connectoren
  • Reinigt connectoren in adapters en kabels

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 102,93 incl. btw
€ 85,07 excl. btw
102.93 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
US CONEC 9392 Fiber Cleaner image

US CONEC 9392 Fiber Cleaner

Glasvezel Reinigingspen

  • 525 reinigingen
  • Reinigt SC, ST, FC en E2000 connectoren
  • Reinigt connectoren in adapters en kabels

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 112,05 incl. btw
€ 92,60 excl. btw
112.05 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
ACT Fiber Optic Microscoop image

ACT Fiber Optic Microscoop

 

  • Microscoop voor glasvezel
  • Voor SC. ST, FC en LC, MU connectoren
  • Gevoed door 3 AAA-batterijen

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 348,30 incl. btw
€ 287,85 excl. btw
348.3 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
OEM Reel Cleaner image

OEM Reel Cleaner

 

  • 400 reinigingen
  • Bevat geen alcohol
  • Rolt automatisch door na gebruik 

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 157,89 incl. btw
€ 130,49 excl. btw
157.89 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
13 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1

Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie

Aanbiedingen