• Geselecteerde
    producten
  • Annuleer Vergelijk

Advies? Bel: 030 669 1222
107 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2 3
ACT Gigabit SFP Media Converter image

ACT Gigabit SFP Media Converter

 

  • Zet glasvezel om naar Gigabit Ethernet
  • ​Zet Gigabit Ethernet om naar glasvezel
  • Voor één ongecodeerde SFP-module

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

32,00 excl. btw
38,72 incl. btw
38.72 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Aruba 25G SFP28 LC Transceiver image

Aruba 25G SFP28 LC Transceiver

LR, singlemode, 1310nm

  • Singlemode, LC-connector, 25Gbps
  • Afstand: 10km
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

3.049,00 excl. btw
3.689,29 incl. btw
3689.29 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Aruba 25G SFP28 LC Transceiver image

Aruba 25G SFP28 LC Transceiver

eSR, multimode 850nm

  • Multimode, LC-connector, 25Gbps
  • Afstand: 400m
  • Golflengte: 850nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

1.229,00 excl. btw
1.487,09 incl. btw
1487.09 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Aruba 25G SFP28 LC Transceiver image

Aruba 25G SFP28 LC Transceiver

SR, multimode, 850nm

  • Multimode, LC-connector, 25Gbps
  • Afstand: 100m
  • Golflengte: 850nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

949,00 excl. btw
1.148,29 incl. btw
1148.29 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Aruba 100G QSFP28 Transceiver image

Aruba 100G QSFP28 Transceiver

LC LR4, 2-strand, singlemode, 1310nm

  • Singlemode, LC-connector, 100Gbps
  • Afstand: 10km
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

449,00 excl. btw
543,29 incl. btw
543.29 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Aruba 100G QSFP28 Transceiver image

Aruba 100G QSFP28 Transceiver

MPO SR4, 12-fiber, multimode, 850nm

  • Multimode, MTP/MPO-connector, 100Gbps
  • Afstand: 100m (OM4) / 70m (OM3)
  • Golflengte: 850nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

2.239,00 excl. btw
2.709,19 incl. btw
2709.19 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Aruba 40G QSFP+ LC Transceiver image

Aruba 40G QSFP+ LC Transceiver

Bi-directioneel, multimode, 850nm

  • Multimode, LC-connector, 40Gbps
  • Afstand: 150m
  • Golflengte: 850nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

799,00 excl. btw
966,79 incl. btw
966.79 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
HPE X142 40G QSFP+ Transceiver image

HPE X142 40G QSFP+ Transceiver

MPO eSR4, multimode, 850nm

  • Multimode, MTP/MPO-connector, 40Gbps
  • Afstand: 300m
  • Golflengte: 850nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

2.499,00 excl. btw
3.023,79 incl. btw
3023.79 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
HPE X142 40G QSFP+ Transceiver image

HPE X142 40G QSFP+ Transceiver

LC LR4, singlemode, 1310nm

  • Singlemode, LC-connector, 40Gbps
  • Afstand: 10km
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

7.299,00 excl. btw
8.831,79 incl. btw
8831.79 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor D-Link image

SFP Module voor D-Link

Equivalent: D-Link DEM-310GT

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310 nm

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

49,00 excl. btw
59,29 incl. btw
59.29 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module RJ45 voor Cisco image

SFP Module RJ45 voor Cisco

Equivalent van Cisco GLC-T

  • Zet SFP-poort om naar Gigabit Ethernet
  • Gegevenssnelheid: 10/100/1000 Mbps
  • Maximale afstand: 100 m

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

59,00 excl. btw
71,39 incl. btw
71.39 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
DrayTek SFP+ naar RJ45 module image

DrayTek SFP+ naar RJ45 module

10 Gigabit

  • Zet SFP+ poort om naar 10 Gigabit Ethernet
  • Gegevenssnelheid: 1/2.5/5/10 Gbps
  • ​Voor DrayTek VigorSwitches

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

114,88 excl. btw
139,00 incl. btw
139.00 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Cisco 10GBASE-CU SFP+ image

Cisco 10GBASE-CU SFP+

SFP+ Twinax kabel 5 meter

  • SFP+ naar SFP+ kabel
  • Koppel twee SFP/SFP+ switches
  • Lengte: 5 meter

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

79,00 excl. btw
95,59 incl. btw
95.59 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
QSFP Module voor Dell image

QSFP Module voor Dell

Equivalent: Dell QSFP-40G-SR4

  • Multimode
  • MTP (MPO) connector
  • Golflengte: 850 nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

159,00 excl. btw
192,39 incl. btw
192.39 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP+ Module voor Dell image

SFP+ Module voor Dell

Equivalent: Dell SFP-10G-LR

  • Single mode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310 nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

109,00 excl. btw
131,89 incl. btw
131.89 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP+ Module voor Dell image

SFP+ Module voor Dell

Equivalent: Dell SFP-10G-SR

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850 nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

79,00 excl. btw
95,59 incl. btw
95.59 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor Dell image

SFP Module voor Dell

Equivalent: Dell SFP-1G-LX

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

55,00 excl. btw
66,55 incl. btw
66.55 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor Dell image

SFP Module voor Dell

Equivalent: Dell SFP-1G-SX

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850 nm

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

55,00 excl. btw
66,55 incl. btw
66.55 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti SFP+ Transceiver Module image

Ubiquiti SFP+ Transceiver Module

SFP+ naar RJ45

  • Ethernetkabel aansluiten op SFP+ poort
  • Gegevenssnelheid: 1/10 Gbps
  • Maximale afstand: 30 m

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

69,00 excl. btw
83,49 incl. btw
83.49 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor HP image

SFP Module voor HP

Equivalent: HP H3C (JD119B)

  • Multimode, singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

69,00 excl. btw
83,49 incl. btw
83.49 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor Cisco image

SFP Module voor Cisco

Equivalent: Cisco MGBLH1

  • Singlemode
  • LC-duplex connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

89,00 excl. btw
107,69 incl. btw
107.69 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP module voor Zyxel image

SFP module voor Zyxel

Equivalent: Zyxel SFP-LX-D

  • Multimode, singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

57,02 excl. btw
69,00 incl. btw
69.00 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
DrayTek SFP naar RJ45 module image

DrayTek SFP naar RJ45 module

1 Gigabit

  • Zet SFP-poort om naar Gigabit Ethernet
  • Gegevenssnelheid: 10/100/1000 Mbps
  • Voor DrayTek VigorSwitches

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

40,50 excl. btw
49,00 incl. btw
49.00 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor HP image

SFP Module voor HP

Equivalent: HP X121 SR (J4858C/J4858D)

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

55,00 excl. btw
66,55 incl. btw
66.55 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
MikroTik SFP+ naar RJ-45 image

MikroTik SFP+ naar RJ-45

10GE module

  • RJ45-connector
  • Doorvoersnelheid tot 10 Gbps
  • Maximale afstand: 200 meter

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

56,20 excl. btw
68,00 incl. btw
68.00 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti SFP Transceiver Module image

Ubiquiti SFP Transceiver Module

SFP naar RJ45

  • Ethernetkabel aansluiten op SFP-poort
  • Gegevenssnelheid: 10/100/1000 Mbps
  • Maximale afstand: 100 m

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

20,00 excl. btw
24,20 incl. btw
24.20 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor Cisco image

SFP Module voor Cisco

Equivalent: Cisco GLC-SX-MMD

  • Multimode
  • LC-duplex connector
  • Golflengte: 850nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

69,00 excl. btw
83,49 incl. btw
83.49 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti UF-SM-1G-S SFP Modules image

Ubiquiti UF-SM-1G-S SFP Modules

Singlemode 1G SFP 1x LC (20-pack)

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310/1550nm

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

162,00 excl. btw
196,02 incl. btw
196.02 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor Linksys/Cisco image

SFP Module voor Linksys/Cisco

Equivalent: Linksys/Cisco MGBSX1

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

39,00 excl. btw
47,19 incl. btw
47.19 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor HP image

SFP Module voor HP

Equivalent: HP J4859C/J4859D

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

39,00 excl. btw
47,19 incl. btw
47.19 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti UF-SM-1G-S SFP Module image

Ubiquiti UF-SM-1G-S SFP Module

Singlemode 1G SFP 1x LC (2-pack)

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310/1550nm

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

29,00 excl. btw
35,09 incl. btw
35.09 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP+ Module voor TP-Link image

SFP+ Module voor TP-Link

Equivalent: TP-Link TXM431-SR

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

49,00 excl. btw
59,29 incl. btw
59.29 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Cisco SFP-10G-LR SFP+ Module image

Cisco SFP-10G-LR SFP+ Module

Singlemode, 1310nm

  • Singlemode
  • LC-duplex connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

1.768,00 excl. btw
2.139,28 incl. btw
2139.28 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
107 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2 3

Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie