Ubiquiti UF-MM-10-G-20 SFP+ Module

Multimode 10G SFP+ 2x LC (20-pack)


€ 393,25 incl. btw

€ 325,00 excl. btw

393.25 EUR
Levertijd 1 tot 3 werkdagen

Ubiquiti UF-MM-10-G-20 SFP+ Module

De Ubiquiti UF-MM-10G is een set van 20 multimode 10G SFP+ modules met 2 LC connectoren. De SFP+ modules ondersteunen een golflengte van 850nm en kunnen een afstand van 300 meter overbruggen. Geschikt voor alle UBNT producten met SFP+ poorten.

Vraag het onze expert!
Max Sneep
Tel: 030 669 1222
Chat Direct
Meld u aan als reseller voor extra korting op Ubiquiti producten
Altijd GRATIS verzending
Binnen de Benelux
Veilig betalen
Via iDeal, creditcard en op rekening
Tevredenheidsgarantie
30 dagen niet goed, geld terug
Download
Handleidingen & bijlagen

Specificaties

Artikelnummer: UF-MM-10G-20
EAN: 810354026034

Merk: Ubiquiti


Alternatieven

Ubiquiti UF-SM-10G SFP+ Module

Ubiquiti UF-SM-10G SFP+ Module

Singlemode 10G SFP+ 2x LC (20-pack)



Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 821,59 incl. btw
€ 679,00 excl. btw
Ubiquiti UF-MM-1G SFP Module

Ubiquiti UF-MM-1G SFP Module

Multimode 1G SFP, 2x LC (20-pack)



Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 180,29 incl. btw
€ 149,00 excl. btw
Ubiquiti UF-MM-10-G SFP+ Module

Ubiquiti UF-MM-10-G SFP+ Module

Multimode 10G SFP+ 2x LC (2-pack)



Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 47,19 incl. btw
€ 39,00 excl. btw

Reviews

Schrijf hier als eerste uw ervaring over het product!


Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie