Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Dropshipment mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
Product image

ACT LC-SC 9/125µm OS1/OS2

Duplex Fiber optic patchkabel singlemode 5 M

18,76excl. btw

22,69incl. btw

ACT LC-SC 9/125µm OS1/OS2
Duplex Fiber optic patchkabel singlemode 5 M

18,76 excl. btw

22,69 incl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen Niet op voorraad in eigen magazijn, maar doorgaans wel goed leverbaar bij onze leverancier.
Wij verwachten het product binnen 3 werkdagen te kunnen versturen

Klanten beoordelen KommaGo met een  4.6/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

De 9/125 m OS1 Duplex glasvezelkabel beschikt over een LC-SC aansluiting en is geschikt voor single-mode fiber 100BASE-FX, 1000BASE-SX, 1000BASE-LX en 10GBASE-SX transceivers. Met deze glasvezelkabel kunt u verschillende netwerkapparatuur met elkaar verbinden.


Technische specificities:LC-SC 9/125m OS1 Duplex fiber optic patchkabel

Lengte:
Connectoren:
Vezel:
Kabel:
Kleur:
Diameter:
Mantel:
Kwaliteit:
IL(Max):
IL(Average):
RL:

5,00 m
LC - SC
9/125µm OS1
Duplex
Geel
2 x 2 mm
PVC
Hoge kwaliteit
0,2 dB
<0,1 dB
>55 dB

Specificaties

Merk ACT
Artikelnummer RL8905
EAN 8716065224566
Lengte 5 meter
Connectoren LC - SC
Vezel 9/125µm OS1
Duplex of simplex Duplex
Kleur kabel Geel
Diameter 2 x 2mm
Outdoor Nee
Mantel PVC

Downloads

Datasheet ACT RL89XX(546 KB)

Contact

Vraag het onze expert!

Max Sneep

030 669 1222
E-mail

Reviews

Veelgestelde vragen