SFP+ Module voor TP-Link

Equivalent: TP-Link TXM431-SR


€ 89,00 incl. btw

€ 73,55  excl. btw

89 EUR
Levertijd 1 tot 3 werkdagen

SFP+ Module voor TP-Link

Deze hoogkwalitatieve multimode SFP-module is speciaal gecodeerd voor TP-Link en is het equivalent voor de TP-Link TXM431-SR. De SFP module ondersteunt een golflengte van 850 nm en kan een afstand van 300 m overbruggen

Lees meer

Eigenschappen SFP+ Module voor TP-Link

Equivalent:
Transceiver type:
Gecodeerd voor:
Bekabeling:
Media:
Netwerkpoort:
Netwerk protocol:
Golflengte TX:
Golflengte RX:
Max. afstand:
Min. temperatuur:
Max. temperatuur:

TP-Link TXM431-SR
SFP+
TP-Link
Fiber
Multimode
LC
10 Gigabit Ethernet
850 nm
850 nm
300 m
-0 °C
70 °C


Vraag het onze expert!
Max Sneep
Tel: 030 669 1222
Chat Direct
Altijd GRATIS verzending
Binnen de Benelux
Veilig betalen
Via iDeal, creditcard en op rekening
Tevredenheidsgarantie
30 dagen niet goed, geld terug

Specificaties

Artikelnummer: SFP0048

Merk: KommaGo

Lees meer



Reviews

Schrijf hier als eerste uw ervaring over het product!


Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie