SFP Module Open Platform

Geschikt voor Ubiquiti, Zyxel, Mikrotik, D-Link, Synology


€ 59,29 incl. btw

€ 49,00 excl. btw

59.29 EUR
Uit voorraad leverbaar

Vandaag besteld, dinsdag in huis

SFP Module Open Platform

Deze hoogkwalitatieve multimode SFP module is niet gecodeerd en zodoende geschikt voor o.a. Ubiquiti, Zyxel, Mikrotik, D-Link en Synology. De SFP module ondersteunt een golflengte van 850 nm en kan een afstand van 550 m overbruggen.

Lees meer

Eigenschappen SFP Module voor Ubiquiti, Zyxel, Mikrotik, D-Link, Synology

Transceiver type:
Gecodeerd voor:
Bekabeling:
Media:
Netwerkpoort:
Netwerk protocol:
Golflengte TX:
Golflengte RX:
Max. afstand:
Min. temperatuur:
Max. temperatuur:

SFP
Niet gecodeerd
Fiber
Multimode
LC duplex
Gigabit Ethernet
850 nm
850 nm
550 m
0 °C
70 °C


Vraag het onze expert!
Max Sneep
Tel: 030 669 1222
Chat Direct
Altijd GRATIS verzending
Binnen de Benelux
Veilig betalen
Via iDeal, creditcard en op rekening
Tevredenheidsgarantie
30 dagen niet goed, geld terug

Specificaties

Artikelnummer: SFP0058
EAN: SF8088

Merk: KommaGo

Lees meer



Alternatieven

SFP+ Module Open Platform

SFP+ Module Open Platform

Geschikt voor Ubiquiti, Zyxel, Mikrotik, D-Link, Synology



Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 143,99 incl. btw
€ 119,00 excl. btw
SFP Module Open Platform

SFP Module Open Platform

Geschikt voor Ubiquiti, Zyxel, Mikrotik, D-Link, Synology



Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 59,29 incl. btw
€ 49,00 excl. btw
SFP+ Module Multimode

SFP+ Module Multimode

Geschikt voor Ubiquiti, Zyxel, Mikrotik, D-Link, Synology



Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 107,69 incl. btw
€ 89,00 excl. btw

Reviews

Schrijf hier als eerste uw ervaring over het product!


Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie