SFP Module voor Linksys/Cisco

Equivalent: Linksys/Cisco MGBLX1


39,00 excl. btw

47,19 incl. btw

47.19 EUR
Levertijd 1 tot 3 werkdagen

SFP Module voor Linksys/Cisco

Deze hoogkwalitatieve singlemode SFP-module is speciaal gecodeerd voor Linksys en is het equivalent voor de Linksys MGBLX1. De Gigabit SFP-module ondersteunt een golflengte van 1310 nm en kan een afstand van 10 km overbruggen.

Lees meer

Eigenschappen SFP Module voor Linksys

Equivalent:
Transceiver type:
Gecodeerd voor:
Bekabeling:
Media:
Netwerkpoort:
Netwerk protocol:
Golflengte TX:
Golflengte RX:
Max. afstand:
Min. temperatuur:
Max. temperatuur:
DDM:

Linksys MGBLX1
SFP
Linksys
Fiber
Singlemode
LC/PC duplex
Gigabit Ethernet
1310 nm
1310 nm
10000 m
0 °C
70 °C
Ja


Vraag het onze expert!
Max Sneep
Tel: 030 669 1222
Chat Direct
Altijd GRATIS verzending
Binnen de Benelux
Veilig betalen
Via iDeal, creditcard en op rekening
Tevredenheidsgarantie
30 dagen niet goed, geld terug

Specificaties

Artikelnummer: SFP0007

Merk: KommaGo

Lees meer



Alternatieven

SFP Module voor Linksys/Cisco

SFP Module voor Linksys/Cisco

Equivalent: Linksys/Cisco MGBSX1



Levertijd 1 tot 3 werkdagen

39,00 excl. btw
47,19 incl. btw

Reviews

Schrijf hier als eerste uw ervaring over het product!


Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie