Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Dropshipment mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
Product image

Zyxel SFP-SX-D Module

Multimode (550m)

95,00excl. btw

114,95incl. btw

Zyxel SFP-SX-D Module
Multimode (550m)

95,00 excl. btw

114,95 incl. btw

Uit voorraad leverbaar

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

Klanten beoordelen KommaGo met een  4.63/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

De ZyXEL SFP-SX-D is een SFP module met een 850nm LC connector, geschikt voor multi mode glasvezelverbindingen tot 550 meter. De module heeft een doorvoersnelheid van 1Gbps en is geschikt voor ZyXEL switches.

Eigenschappen ZyXEL SFP-SX-D Module

Afstand: 550 meter
Multi mode
Golflengte: 850nm
LC connector
Format SFP
Geschikt voor ZyXEL switches

Specificaties

Merk Zyxel
Artikelnummer 91-010-204001B
EAN 4718937510344
Equivalent Nee
SFP-type SFP
Overdrachtssnelheid 1 Gigabit (1000 Mbps)
Singlemode of multimode Multimode
Connectortype LC
Aantal vezels 2 - Duplex
Maximale afstand 550 meter
TX-waarde 850nm
RX-waarde 850nm
Min. temperatuur 0°C
Max. temperatuur 70°C

Downloads

Zyxel SFP-SX-D Datasheet(191 KB)

Contact

Vraag het onze expert!

Max Sneep

030 669 1222
E-mail

Bundels

  • 4% Bundelkorting

    4xZyxel SFP-SX-D Module

    4x ZyXEL SFP-SX-D Module

    364,76excl. btw

    441,36incl. btw

    Uit voorraad leverbaar

  • 2% Bundelkorting

    2xZyxel SFP-SX-D Module

    2x ZyXEL SFP-SX-D Module

    186,18excl. btw

    225,28incl. btw

    Uit voorraad leverbaar

Reviews

Veelgestelde vragen