Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Dropshipment mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
Product image

ACT LC-SC 50/125ìm OM3

duplex patchkabels 1,5 M

14,84excl. btw

17,96incl. btw

ACT LC-SC 50/125ìm OM3
duplex patchkabels 1,5 M

14,84 excl. btw

17,96 incl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen Niet op voorraad in eigen magazijn, maar doorgaans wel goed leverbaar bij onze leverancier.
Wij verwachten het product binnen 3 werkdagen te kunnen versturen

Klanten beoordelen KommaGo met een  4.63/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

De 50/125µm OM3 Duplex glasvezelkabel beschikt over een LC-SC aansluiting en is geschikt voor multi-mode fiber 100BASE-FX, 1000BASE-SX, 10GBASE-SR, 40 Gb Ethernet en 100 Gb Ethernet transceivers. Met deze glasvezelkabel kunt u verschillende netwerkapparatuur met elkaar verbinden.


Technische specificaties:LC-SC 50/125µm OM3 Duplex fiber optic patchkabel

Lengte:
Connectoren:
Vezel:
Kabel:
Kleur:
Diameter:
Mantel:
Kwaliteit:
IL(Max):
IL(Average):
RL:

1,50 m
LC - SC
50/125µm OM3
Duplex
Aqua
2 x 2 mm
PVC
Hoge kwaliteit
0,2 dB
<0,1 dB
>45 dB

Specificaties

Merk ACT
Artikelnummer RL8651
EAN 8716065229264
Lengte 1,5 meter
Connectoren LC - SC
Vezel 50/125µm OM3
Duplex of simplex Duplex
Kleur kabel Aqua
Diameter 2 x 2mm
Outdoor Nee
Mantel PVC

Downloads

Datasheet ACT RL86XX(563 KB)

Contact

Vraag het onze expert!

Max Sneep

030 669 1222
E-mail

Reviews

Veelgestelde vragen