Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Dropshipment mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
Product image

MikroTik RB260GSP 5-poorts

manageable gigabit smart PoE switch

49,00excl. btw

59,29incl. btw

MikroTik RB260GSP 5-poorts
manageable gigabit smart PoE switch

49,00 excl. btw

59,29 incl. btw

Bel voor levertijd Niet op voorraad in eigen magazijn. Onze leverancier geeft geen verwachte leverdatum af.
Neem contact met ons op voor meer informatie.

Klanten beoordelen KommaGo met een  4.57/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

De MikroTik RB260GSP is een compacte zakelijke switch met 5 Gigabit Ethernet poorten en 1 SFP poort, uitgerust met een krachtige Atheros Switch Chip. Met alle basisfunctionaliteiten van een managed switch en eenvoudig te configureren via uw webbrowser.

Eigenschappen MikroTik RB260GSP

Managed switch
Besturingsysteem SwOS
5x Gigabit Ethernet, 1x SFP
4x Passieve PoE (non-802.3af)
Bedrijfstemperatuur -25 °C tot +65 °C
Afmetingen 113 x 139 x 28mm

Managed switch

De MikroTik RB260GSP SwOS is te configureren vanaf uw web browser. Naast de basisfunctionaliteiten van een managed switch, biedt de MikroTik RB260GSP nog veel meer mogelijkheden, waaronder: port-to-port forwarding, MAC filter toepassingen, VLAN configuratie en bandbreedte beperking.

Te gebruiken in combinatie met de volgende SFP modules van MikroTik: S-85DLC05D, S-31DLC20D en S-35/53LC20D.

Geschikt voor professionals

MikroTik producten staan bekend om hun goede hardware specificaties tegen een lage prijs. De producten zijn ontwikkeld voor installateurs, hobbyisten en professionals. Om deze producten te gebruiken dient u over voldoende kennis van netwerkapparatuur te beschikken. Ondersteuning voor dit product verloopt via de MikroTik website.

Inhoud verpakking

  • MikroTik RB260GSP
  • Voedingsadapter
  • Handleiding

Specificaties

Merk MikroTik
Artikelnummer RB260GSP
EAN 4752224002297
Aantal poorten 5 poorten
PoE ondersteuning Geen PoE
Managed / Unmanaged Managed
Rackmountable Nee
IGMP Snooping Ja
SFP poorten Geen SFP
10GE ondersteuning Nee
Fanless Nee

Downloads

MikroTik RB260GS Datasheet(1030 KB)

Contact

Vraag het onze expert!

Max Sneep

030 669 1222
E-mail

Accessoires

  • MikroTik SFP module 1.25G

    MM 550m 850nm Dual LC Duplex

    19,00excl. btw

    22,99incl. btw

    Uit voorraad leverbaar
    Meer informatie
  • MikroTik SFP module 1.25G

    SM 20km 1310nm Dual LC Duplex

    25,00excl. btw

    30,25incl. btw

    Uit voorraad leverbaar
    Meer informatie
  • MikroTik Pair of SFP LC module

    S-35LC20D + S-53LC20D LC

    59,00excl. btw

    71,39incl. btw

    Uit voorraad leverbaar
    Meer informatie

Reviews

5

van de5

1 reviews

5 sterren1
4 sterren0
3 sterren0
2 sterren0
1 ster0

Dit product beoordelen?

Trusted Shops Review

15-11-2021

Does the job as advertised; liked the auto poe capabilities.

Veelgestelde vragen