10 Webshops
Kopen op rekening voor zakelijke klanten
Professioneel advies, 25+ jaar ervaring
Gratis verzending vanaf €70*
Onze webshops
Win €300 shoptegoed
4.5/5
Menu
030 - 669 1220
Klantenservice
4.5 / 5 op basis van 200+ reviews
Professioneel advies
25+ jaar ervaring
Omschrijving
Specificaties
Veelgestelde vragen
Reviews
LC naar LC multimode glasvezelkabel50/125µm OM4 multimode vezelPolarity Twist voor eenvoudig wisselen van polariteitKabellengte van 1 meterCompacte buitendiameter van 1,6 mmLaag invoegverlies van maximaal 0,15 dBErika violette kabelmantel
De ACT glasvezelkabel is voorzien van een 50/125µm OM4 multimode vezel en is geschikt voor snelle glasvezelverbindingen over korte afstanden. Hierdoor is de kabel ideaal voor gebruik in datacenters, serverruimtes en andere professionele netwerkomgevingen. Dankzij het lage invoegverlies blijft de kwaliteit van het optische signaal behouden.
Beide uiteinden van de kabel zijn voorzien van een LC-connector. De Polarity Twist-functie maakt het mogelijk om de polariteit binnen enkele seconden aan te passen, zonder speciaal gereedschap of het vervangen van de complete kabel. Dit bespaart tijd tijdens installaties en maakt netwerkbeheer eenvoudiger.
Met een buitendiameter van slechts 1,6 mm neemt deze ACT glasvezelkabel minder ruimte in beslag dan standaard patchkabels. Hierdoor blijft de bekabeling overzichtelijk en wordt de luchtcirculatie in serverracks minder belemmerd. De erika violette mantel maakt bovendien direct duidelijk dat het om een OM4 multimode glasvezelkabel gaat.
Merk
ACT
Artikelnummer
RL8401
EAN
8716065454871
Vezel
50/125µm OM4
Duplex of simplex
Duplex
Kabel lengte
1 meter
Connector type
LC - LC
Vraag het onze experts!