10 Webshops
Kopen op rekening voor zakelijke klanten
Professioneel advies, 25+ jaar ervaring
Gratis verzending vanaf €70*
Onze webshops
Win €300 shoptegoed
4.5/5
Menu
030 - 669 1220
Klantenservice
4.5 / 5 op basis van 200+ reviews
Professioneel advies
25+ jaar ervaring
Omschrijving
Specificaties
Veelgestelde vragen
Reviews
LC naar LC multimode glasvezelkabel50/125µm OM4 multimode vezelPolarity Twist voor eenvoudig wisselen van polariteitKabellengte van 10 meterCompacte buitendiameter van 1,6 mmLaag invoegverlies van maximaal 0,15 dBErika violette kabelmantel
De ACT glasvezelkabel is voorzien van een 50/125µm OM4 multimode vezel en is geschikt voor snelle glasvezelverbindingen binnen professionele IT-omgevingen. Dankzij een maximaal invoegverlies van slechts 0,15 dB en een gemiddeld invoegverlies van 0,1 dB blijft de kwaliteit van het optische signaal behouden. Hierdoor is de kabel een betrouwbare keuze voor datacenters, serverruimtes en bedrijfsnetwerken.
De kabel is voorzien van twee LC-connectoren en beschikt over de Polarity Twist-functie. Hiermee wijzig je de polariteit van de glasvezelverbinding binnen enkele seconden, zonder gereedschap of het vervangen van de complete kabel. Dit vereenvoudigt installaties, onderhoud en uitbreidingen van bestaande glasvezelnetwerken.
Met een buitendiameter van slechts 1,6 mm neemt deze ACT glasvezelkabel aanzienlijk minder ruimte in beslag dan standaard patchkabels. Dit maakt een nette bekabeling mogelijk en verbetert de luchtcirculatie in patchkasten en serverracks. De erika violette mantel zorgt er bovendien voor dat de OM4-kabel eenvoudig herkenbaar is binnen de glasvezelinfrastructuur.
Merk
ACT
Artikelnummer
RL8410
EAN
8716065454925
Vezel
50/125µm OM4
Duplex of simplex
Duplex
Kabel lengte
10 meter
Connector type
LC - LC
Vraag het onze experts!