Zyxel


Advies? Bel: 030 669 1220
123 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2 3
Zyxel GS-105B V3 image

Zyxel GS-105B V3

5-poorts Compacte Gigabit Switch

  • 5x Gigabit LAN
  • ​Flow Control & ​Quality of Service
  • Duurzaam & Compact

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 28,00
€ 26,00 incl. btw
€ 21,49  excl. btw 26 EUR
Zyxel GS-108B V3 8-poorts image

Zyxel GS-108B V3 8-poorts

Desktop Gigabit Switch

  • 8x Gigabit LAN
  • ​Flow Control & ​Quality of Service
  • Duurzaam & Compact

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 35,00
€ 33,00 incl. btw
€ 27,27  excl. btw 33 EUR
Zyxel GS1900-8HP 8-poorts image

Zyxel GS1900-8HP 8-poorts

Gigabit PoE+ 802.3af/at switch

  • 8x Gigabit LAN met PoE
  • PoE budget: 70 Watt
  • Fanless ontwerp

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 140,68
€ 129,00 incl. btw
€ 106,61  excl. btw 129 EUR
Zyxel ES1100-16P PoE Switch image

Zyxel ES1100-16P PoE Switch

100 Mbps 16 poorten

  • ​16x Fast Ethernet LAN, 8 met PoE
  • PoE budget: 123 Watt
  • 802.3af PoE standard

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 191,43
€ 149,00 incl. btw
€ 123,14  excl. btw 149 EUR
Zyxel GS1100-8HP image

Zyxel GS1100-8HP

Gigabit PoE Switch 8 poorten

  • 8x Gigabit LAN
  • 4x PoE (budget: 75 Watt)
  • Fan-less ontwerp

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 143,58
€ 119,00 incl. btw
€ 98,35  excl. btw 119 EUR
Zyxel SFP-SX-D Module image

Zyxel SFP-SX-D Module

Multimode (550m)

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 109,00
€ 107,69 incl. btw
€ 89,00  excl. btw 107.69 EUR
ZyXEL UAG4100 Wi-Fi Hotspot Gateway image

ZyXEL UAG4100 Wi-Fi Hotspot Gateway

tot 200 gebruikers (incl. ticketprinter)

  • Voor het opzetten van een WiFi Hotspot
  • Inclusief ticketprinter t.w.v. € 379,-
  • Ingebouwde WLAN controller voor Zyxel AP's

Levertijd 4 tot 7 werkdagen

€ 1.199,00
€ 1.098,99 incl. btw
€ 908,26  excl. btw 1099 EUR
ZyXEL USG40 Firewall image

ZyXEL USG40 Firewall

UTM bundel

  • ​Snelheid 400Mbps
  • Gigabit poorten
  • VLAN & VPN

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 521,11
€ 519,01 incl. btw
€ 428,93  excl. btw 519 EUR
ZyXEL USG60w image

ZyXEL USG60w

Wireless Dual-Band Firewall UTM bundel

  • ​Snelheid 1000Mbps
  • 2,4 & 5GHz WiFi
  • VLAN & VPN

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 812,95
€ 739,00 incl. btw
€ 610,74  excl. btw 739 EUR
ZyXEL USG40w Wireless-N image

ZyXEL USG40w Wireless-N

Firewall UTM bundel

  • ​Snelheid 400Mbps
  • 2,4GHz WiFi
  • VLAN & VPN

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 602,17
€ 469,00 incl. btw
€ 387,60  excl. btw 469 EUR
Zyxel GS1920-24HP 24-Poorts image

Zyxel GS1920-24HP 24-Poorts

Gigabit Smart Managed PoE+ Switch

  • ​24x Gigabit LAN met PoE+
  • PoE budget: 375 Watt
  • ​4x Gigabit SFP

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 466,83
€ 379,00 incl. btw
€ 313,22  excl. btw 379 EUR
ZyXEL USG310 Firewall image

ZyXEL USG310 Firewall

+ 1 Jaar UTM ondersteuning

  • ​Snelheid 5Gbps
  • VPN High Availability
  • 1 jaar UTM

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 2.018,99
€ 1.699,00 incl. btw
€ 1.404,13  excl. btw 1699 EUR
ZyXEL USG60 Firewall  image

ZyXEL USG60 Firewall

 

  • ​Snelheid 1000Mbps
  • Gigabit poorten
  • VLAN & VPN

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 634,99
€ 558,00 incl. btw
€ 461,16  excl. btw 558 EUR
Zyxel GS1900-24E 24-poorts  image

Zyxel GS1900-24E 24-poorts

Gigabit Smart Managed Switch

  • ​24x Gigabit LAN
  • ​Managed switch
  • ​Fanless ontwerp

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 129,05
€ 107,69 incl. btw
€ 89,00  excl. btw 107.69 EUR
Zyxel GS1920-24 24-poorts image

Zyxel GS1920-24 24-poorts

Gigabit Smart Managed Switch

  • ​24x Gigabit LAN
  • ​4x Gigabit SFP
  • ​Managed switch

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 211,82
€ 177,00 incl. btw
€ 146,28  excl. btw 177 EUR
Zyxel GS1920-48 48-poorts image

Zyxel GS1920-48 48-poorts

Gigabit Smart Managed Switch

  • ​44x Gigabit LAN
  • ​2x Gigabit SFP
  • ​4x Combopoorten (RJ-45/SFP)

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 428,65
€ 345,00 incl. btw
€ 285,12  excl. btw 345 EUR
ZyXEL UAG5100 Wi-Fi Gateway image

ZyXEL UAG5100 Wi-Fi Gateway

Tot 500 gebruikers (excl. ticketprinter)

  • Toegangscontrole & gebruikersidentificatie
  • Standaard 500 gelijktijdige gebruikers
  • Power over Ethernet+ (PoE+)

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 1.879,08
€ 1.675,00 incl. btw
€ 1.384,30  excl. btw 1675 EUR
Zyxel GS1920-48HP 48-Poorts image

Zyxel GS1920-48HP 48-Poorts

Gigabit Smart Managed PoE+ Switch

  • ​44x Gigabit LAN met PoE+
  • ​2x Gigabit SFP
  • ​4x Gigabit combopoort RJ45/SFP

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 865,55
€ 699,00 incl. btw
€ 577,69  excl. btw 699 EUR
Zyxel GS2210-24 24-Poorts image

Zyxel GS2210-24 24-Poorts

Managed Gigabit Switch L2

  • ​24x Gigabit LAN
  • ​4x Gigabit combo RJ45/SFP
  • ​Managed switch

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 526,53
€ 385,00 incl. btw
€ 318,18  excl. btw 385 EUR
Zyxel GS2210-48 48-Poorts image

Zyxel GS2210-48 48-Poorts

Managed Gigabit Switch L2

  • ​44x Gigabit LAN
  • ​2x Gigabit SFP
  • ​4x Gigabit combo

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 767,56
€ 649,00 incl. btw
€ 536,36  excl. btw 649 EUR
Zyxel GS2210-24HP 24-Poorts image

Zyxel GS2210-24HP 24-Poorts

Managed Gigabit Switch L2 met PoE+

  • ​24x Gigabit LAN met PoE+
  • ​4x Gigabit combo
  • ​PoE-budget: 375 Watt

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 848,24
€ 695,75 incl. btw
€ 575,00  excl. btw 695.75 EUR
Zyxel GS2210-48HP 48-Poorts image

Zyxel GS2210-48HP 48-Poorts

Managed Gigabit Switch L2 met PoE+

  • ​44x Gigabit LAN met PoE+ (375 Watt)
  • ​2x Gigabit SFP
  • ​4x Gigabit combo

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 1.188,20
€ 999,00 incl. btw
€ 825,62  excl. btw 999 EUR
ZyXEL USG110 Firewall image

ZyXEL USG110 Firewall

+ 1 jaar UTM ondersteuning

  • Snelheid 1.6Gbps
  • VPN High Availibility
  • 1 jaar UTM

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 1.135,12
€ 918,39 incl. btw
€ 759,00  excl. btw 918.39 EUR
ZyXEL USG210 Firewall image

ZyXEL USG210 Firewall

+ 1 jaar UTM ondersteuning

  • ​Snelheid 1.9Gbps
  • VPN High Availibility
  • 1 jaar UTM

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 1.295,86
€ 999,00 incl. btw
€ 825,62  excl. btw 999 EUR
ZyXEL USG40w Wireless-N image

ZyXEL USG40w Wireless-N

Firewall

  • 1 Gbps doorvoersnelheid
  • 2,4 Ghz Wireless LAN met controller
  • SSL VPN, VLAN & Bandwidth management

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 517,25
€ 469,48 incl. btw
€ 388,00  excl. btw 469.48 EUR
ZyXEL USG60w image

ZyXEL USG60w

Wireless Dual-Band Firewall

  • 1 Gbps doorvoersnelheid
  • Bandwidth management & VLAN
  • Dual-Band Wi-Fi inclusief controller

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 660,61
€ 586,85 incl. btw
€ 485,00  excl. btw 586.85 EUR
ZyXEL USG1100 Firewall image

ZyXEL USG1100 Firewall

+ 1 Jaar UTM ondersteuning

  • 8 x Gigabit LAN, Multi-WAN
  • Inclusief 1 jaar UTM
  • Loadbalancing & Failover ondersteuning

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 3.899,00
€ 2.999,00 incl. btw
€ 2.478,51  excl. btw 2999 EUR
ZyXEL USG1900 Firewall image

ZyXEL USG1900 Firewall

+ 1 Jaar UTM ondersteuning

  • 8 x Gigabit LAN, Multi-WAN
  • Ingebouwde Wi-Fi controller
  • 1 jaar UTM ondersteuning

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 5.835,77
€ 5.033,21 incl. btw
€ 4.159,68  excl. btw 5033.21 EUR
Zyxel UAG5100 image

Zyxel UAG5100

Wi-Fi Gateway inclusief upgrade licentie tot 800 gebruikers (excl. ticketprinter)

  • Toegangscontrole en gebruikersidentificatie
  • Standaard 500 gelijktijdige gebruikers
  • Power over Ethernet+ (PoE+)

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 2.530,00
€ 2.299,00 incl. btw
€ 1.900,00  excl. btw 2299 EUR
Zyxel SBG3500-N VDSL modem image

Zyxel SBG3500-N VDSL modem

Analoog Bonding

  • VDSL bonding over analoge lijn
  • 300 Mbps WiFi
  • VPN & Firewall

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 385,22
€ 299,00 incl. btw
€ 247,11  excl. btw 299 EUR
Zyxel GS1900-24HP image

Zyxel GS1900-24HP

24-poorts Managed Gigabit PoE+ Switch

  • ​24x Gigabit LAN
  • 24x PoE waarvan 8x PoE+ (170 Watt)
  • 2x Gigabit SFP

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 401,58
€ 319,00 incl. btw
€ 263,64  excl. btw 319 EUR
Zyxel GS1900-48HP 48-Poorts image

Zyxel GS1900-48HP 48-Poorts

Gigabit Smart Managed PoE Switch (24x)

  • 48x Gigabit LAN, 24 met PoE
  • PoE budget: 170 Watt
  • ​2x Gigabit SFP

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 632,18
€ 499,00 incl. btw
€ 412,40  excl. btw 499 EUR
Zyxel GS1900-10HP 10-poorts image

Zyxel GS1900-10HP 10-poorts

Gigabit PoE+ 802.3af/at switch

  • 8x Gigabit LAN met PoE
  • PoE budget: 77 Watt
  • Fanless ontwerp

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 160,27
€ 139,00 incl. btw
€ 114,88  excl. btw 139 EUR
Zyxel GS1100-10HP image

Zyxel GS1100-10HP

Gigabit PoE Switch 10 poorten

  • ​8x Gigabit LAN met PoE
  • ​PoE-budget: 130W
  • 2x Gigabit SFP

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 214,20
€ 169,00 incl. btw
€ 139,67  excl. btw 169 EUR
123 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2 3

Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie